dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

kaśka maciej

  1. Fakty i wiadomości z domu

    Zapłaciłam pieniązki za kaloryfery i rury na podłogówkę :roll:
    Myślałam, że w tej cenie są również kaloryfery do łazienek, ale nieeee :-?
    No cóż :-?

    Wczoraj widziałam bardzo sprytną dekorację ścian: duże naklejki w postaci czerwonych maków :) takich metrowych
    Byliśmy u znajomych, którym remont robiła ta sama ekipa, którą zamówliśmy do wykończenia domu. Badzo estetycznie zrobione. Ciekawe rozwiązania.
    Widać, że chłopaki żadnej pracy się nie boją :)
  2. Fakty i wiadomości z domu

    Zadzwoniła dziś pani w sprawie kaloryferów i podłogówki :)
    Ten sprzęt już jest, mają go u siebie przechować. Teraz tylko zapłacić muszę, 5 tysiaków :roll:
    Dziś miałam się spotkać z panem od "wykończeń", ale znowu musiałam przełożyć wizytę :roll: Dopiero po Nowym roku sie zobayczmy.
    A pan od kuchni se o nas chyba zapomniał :-?
  3. Fakty i wiadomości z domu

    Witam ponownie
    Odwiedziałam dziś naszą Ponderozę i ku mojemu ździwieniu i oburzeniu zastałam otwartą "bramę" z siatki :evil: :evil: :evil:
    Otóż, okazało się, że pan, od którego w październiku załatwiłam kilka wywrotek ziemi, postanowił BEZ NASZEJ WIEDZY I POZWOLENIA wywalić na naszą działkę około 7 wywrotek najróżniejszego BADZIEWIA!!
    Gdyby to była ziemia, nawet najlichsza, to ok, ale to jest gruz, kamienie i glina :evil: :evil: No szlag ...
  4. Fakty i wiadomości z domu

    Witam
    Mój podpis w stopce jest prawdziwy w 100000000000000%
    Jestem jeszcze w połowie zabita, ale bardzo sie staram, baaaardzo dojść do siebie.
    Mam nadzieję, że uda mi się jakoś wygnać z głowy te paskudne myśli.....

    Z wieści budowlanych powiem, że schody na górę są już wylane i można po nich chodzić. Byliśmy tam wczoraj, fajne uczucie, wchodzić po własnych schodach we własnym domu ...........
    Teraz, bardziej niż kiedykolwiek, chcę ...
  5. Fakty i wiadomości z domu

    Dziękuję jeszcze raz tu w dzienniku za gratulacje w komentach :D
    W nagrodę następne zdjęcia (jak sie Wam znudzą to powiedzcie, wiem, że może to być monotematyczne i meczące :wink: )

    całość w świetle dziennym :wink:



    tył domu z prawie ukończonym dachem, oknami i świetlikiem

Strona 51 z 75