dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Staszek budowniczy

  1. Budowanie - to brzmi dumnie

    Byłem wczoraj na budowie.
    Cały dzień lało i w wykopie wody po łydki. Nie dość że mam mokry teren to jeszcze ten deszcz :evil: . Cały wczorajszy dzień wypompowywali mi wodę ale w tym czasie skręcali też zbrojenia więc w sumie robota posuwa się do przodu . Beton z pompą zmówiony na wtorek .
    Przy okazji wykopów okazało się że pod częścią domu jest glina a pod częścią gruboziarnisty piasek . Kierbud chce aby projektant i konstruktor szybko wypowiedzieli się ...
  2. Budowanie - to brzmi dumnie

    Muszę napisać tutaj o pomocy. Mam wspaniałych sąsiadów którzy OD SAMEGO POCZĄTKU mi pomagają we wszystkim co tylko możliwe :D . Brałem od nich prąd ( rzecz jasna się rozliczyłem :) ) jak pompowałem wodę . Biorę wodę do podlewania warzywniaka . Sąsiad sam z siebie przeorał mi nieurzytki za płotem by ładnie wyglądało . Sąsiadka wspólnie z małżowinką zakładała nam warzywniak , dała 70 sadzonek truskawek , 21 sadzonek kapust itp. Wspólnie z sąsiadami zrobilismy sobie ...
  3. Budowanie - to brzmi dumnie

    No i zaczęło się :D :D :D
    Wczoraj kopara wykopała mi dół pod dom .
    To pierwsze łopaty ...


    To mój kierbud ustawia głębokośc kopania

    Cały wykop nie jest głęboki , ma 80-90 cm . Na to wysypię 20cm piachu , ubiję to i dokładnie wypoziomuję a dopiero na to wyleję ławy . Rzecz jasna po położeniu folii . Robię ...
  4. Budowanie - to brzmi dumnie

    Nie mogę się doczekac soboty...
    Bo w sobotę przyjedzie kopara i zaczynam wykopy pod fundament .
    Na pewno wkleje zdjęcia .
    Obym w sobotę mógł napisać : Zaczęło się... :D
  5. Budowanie - to brzmi dumnie

    Dzisiaj dowieźli następne 10 palet Porotherma.
    Miałem juz w tym tygodniu robic fundamenty ale zapowiadają ulewy od jutra więc z moim kierownikiem budowy zdecydowalismy że rozpoczniemy budować za tydzień.
    Ponoć 4 dni ma lać jak z cebra. Szkoda wykopów ...
Strona 5 z 14