dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

inches

  1. *** Dziennik inches ***

    Jak się później okazało "niestety" wybrałam projekt indywidualny. Nie dlatego, żebym coś miała przeciwko projektom indywidualnym, ale architekt okazał ię osobą bardzo niesłowną, wszystko musiałam od niego wyciągać.

    Listopad 2006 - podpisujemy umowę z architektem. Ustalamy zakres umowy. Wtedy jeszcze nie wiedziałam co tak naprawdę szczegółowych różnic: projekt budowlany, konstrukcyjny, wykonawczy. Ustaliliśmy zakres projektu do pozwolenia na budowę. ...
  2. *** Dziennik inches ***

    Huuuuuuuura udało się wkleic fotkę.

    No to teraz wiosna 2005



    Przez kolejny rok właściwie nic się nie działo. Wtedy pojawiła się nadzieja, że moze jednak warto pomysleć o zmianie lokum. Z uwagi na fakt, że w marcu 2006 roku urodził się nasz synek mieszkanie w 34m2 (2 pokoje) nie było rajem. Do tego 4 piętro bez windy w samym centurm miasta.

    Zaczęło się wertowanie ...
  3. *** Dziennik inches ***

  4. *** Dziennik inches ***

    Teraz zastanawiam się jak wkleić fotki. Spróbuję może się uda.

    Działka, styczeń 2005

  5. *** Dziennik inches ***

    W końcu kiedyś trzeba zacząć.

    Wszystko zaczęło się w 2004 roku, kiedy to wpadłam na pomysł zakupu działki. Wszyscy bliscy zdziwieni, mąż w szczególności nie pochwalał mojego super pomysłu. Budowa domu była w sferze marzeń a finanse bardzo kiepskie. Pamiętam doskonale ten moment przed samym wejściem Polski do UE.
    Teraz myślę, że to był dobry inters. Chociaż taki pożytek z tej unii.