dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

reniaS

  1. RETRO-czyli......przygoda zycia ?!

    No cóż dość monotonnie u nas. Łazienka górna i jej płytkowanie.
    Błeee. Dziś skończona obudowa wanny i jutro ma być płytkowanie.
    Słyszałam coś o końcu w czwartek. Ale tych czwartków to u nas już kilka było. :evil: :-?

    Pomarańczowa półka w pełnej okazałości:



    No i nadal trwa wybieranie kolorów.Tęcza, tęcza, tęcza .......
  2. RETRO-czyli......przygoda zycia ?!

    Zaczęłam małe wariacje pt. "kolory ścian".
    No cóż nie wiem ile jeszcze próbek muszę kupić aby dobrać kolorek do wszystkich pomieszczeń ale tanie to to nie jest.
    Nobiles - próbka 1,99 (kupionych 8 sztuk) dekoral - hmmm 5 zł ( 6 sztuk).
    Kolor do córki wybrany. Hurra. Będzie mglisty poranek i pastelowa orchidea Duluxa. Synio - chyba wiosna groszkowa (Nobiles).
    A poza tym - ............................. :-? nie wiem.
    Kolory które mi się ...
  3. RETRO-czyli......przygoda zycia ?!

    Montaż wanny czwartek. Fugowanie jutro.Ufff.
    A my bawimy się nadal ścianami. Może wreszcie zaświeci słoneczko.
  4. RETRO-czyli......przygoda zycia ?!

    Doniesienia z placu boju - c.d.
    Półka w łazience górnej robi się nadal. Jak przeżyję płytkarza to chyba już żaden majster mi nie straszny. Dziś znów się dowiedziałam że w czwartek to owszem będzie łazienka zapłytkowana ale potem to dopiero czas na wannę i jej obudowę. A biedaczysko musi do dziewczyny jechać i znów w piątek i sobotę stójka. :evil: Chętnie wywaliłabym Go dziś po tej wiadomości na zbity .... ale gdzie ja znajdę płytkarza w środku sezonu na 3 ...
  5. RETRO-czyli......przygoda zycia ?!

    Domek (ściany w środku) po raz 1 pomalowany. Hurraaa.
    Jest tego sporo bo z tego co wyliczyłam około 1000 metrów i ręce trochę bolą. :)
    Koparka była i wreszcie mam wpuszczoną rurę do prądu i ściągnięta nieco ziemię sprzed frontu domku. Chaszcze które mamy na działce osiagnęły już niebezpieczną wykość 1 metra i stwierdziliśmy z mężem że jeśli nie chcemy się nawzajem szukać po naszych 30 arach musimy temu jakoś zaradzić.
    Wczoraj mąż od rana ...
Strona 13 z 51