dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

reniaS

  1. RETRO-czyli......przygoda zycia ?!

    We wtorek ma wejść pan od drzwi do spiżarni i jednocześnie znajomy do małej demolki pokoju syna.
    Zasłony mają być w okolicy świąt.
    Oczywiście jak już wybrałam i zadatkowałam te nieszczęsne zasłony to znalazłam sklep w którym były dokładnie takie o jakie mi chodziło. Chyba się skuszę aby potem nie żałować.
    Są w kolorze - pomarańczowym z małymi motywami brązowymi. Ech gdyby nie ta cena za uszycie bo już bym je miała(jako wersję zimową) A ja ...
  2. RETRO-czyli......przygoda zycia ?!

    Dziękuję Wszystkim którzy zaglądają do mojego dziennika, czasami tygodnika lub nawet miesięcznika.
    To ponad 108 tys. wizyt :o :o :o
    Dziekuje raz jeszcze.
    Chętnie wpisywałabym sowje zmagania codziennie, ale albo zmęczenie mnie pokonywało, albo "siła wyższa" w postaci mojego męża albo doba była za krótka.
    Budowę zakończyliśmy i mieszkamy już od 3 miesięcy, ale może jeszcze przez chwilkę będę cos skrobać bo jeszcze sporo rzeczy ...
  3. RETRO-czyli......przygoda zycia ?!

    Zamówiłam dziś elektryka i ciekawa jestem kiedy zawita podłączyć ledy w podbitce i zamontować ostatnie brakujące lampy - nad obrazem w salonie i nad lustrem w holu.
    Czekamy też na drzwi do spiżarni.
    I na wiosnę. :lol: :lol: :lol:
  4. RETRO-czyli......przygoda zycia ?!

    Na prośbę Anioli wklejam parapety.
    Są drewniane, robione przez stolarza, tego od schodów. Tylko lakierowane innym kolorem ( pod kolor orzechowych okien). Kosztowały dosłownie grosze.



  5. RETRO-czyli......przygoda zycia ?!

    Acha. I jeszcze jedna rzecz do przodu.
    Zamówiliśmy rolety na okna połaciowe. Zaciemniające z firmy Velux.
    Kolory raczej neutralne (oprócz łazienki - pomarańcz :D :lol: ).
    Koszt za 7 sztuk - 2100 zł po upuście 16 %.
    Rany ile to wszystko kosztuje.Tysiące płyną strumieniami.

    Wyszukałam sobie też karnisze ale... tanie nie są. Najdłuższy do salonu -360 zł. Drewniano-metalowe w stylu nowoczesnym.
    A jeszcze .... firanki, zasłony, ...
Strona 2 z 51