dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

PliP

  1. Ściana 1W - Pszczoły dom pod lasem

    Praca wre pełną parą i to tak pełną, że aż sam w to nie wierzę.
    Dziś przyjechała wg planu betoniarka z betonem B-20 na ławy. Pech chciał, że musiałem pilnie wyjechać i nie mogłem osobiście oblukać co i jak jest robione.





    ...
  2. Ściana 1W - Pszczoły dom pod lasem

    Witam po bardzo długiej przerwie.
    To o czym pisałem ostatnio to praca geodety a dziś mamy już luty roku następnego i bryła domu już praktycznie cała stoi.
    Jednak zacznijmy po kolei.
    Każdy ze znajomych co innego mówił o Ekipach budowlanych i nikt nie polecał mi swojej ekipy na 100%. Każda z nich miała niby masę roboty, że w sumie to już podpisują umowy na wnuków, no ale na mój domek znajdzie się termin. Zresztą jak na moje obliczenie to mieli kosmiczne ...
  3. Ściana 1W - Pszczoły dom pod lasem

    Nagły atak zimy troszkę ostudził moje zapały budowlane.
    Zresztą Energetyka nie spieszyła się z podłączeniem prądu.
    Projekt ciągle na etapie rozmieszczenia pomieszczeń i dziwnych wizji projektanta itd

    W marcu 2009 zrobiłem wstępne równanie terenu. Pozbierałem oraz wykopałem wszystkie kamienie. Wykulałem również wszystkie kamienie z których były zbudowane ściany piwnicy.


    ...
  4. Ściana 1W - Pszczoły dom pod lasem

    Jest rok 2005. Właśnie skończyłem studia i nie wiem co dalej... ciekawe ile osób tak ma ????

    Studiowanie to był chyba mój dotychczas najlepszy okres w życiu, który niestety się skończył i nie wróci.

    Pamiętam dobrze ideał swój
    Marzeniami żyłem jak król
    Siódma rano to dla mnie noc
    Pracować nie chciałem, włóczyłem się
    Gdy tak wspominam ten miniony czas
    Jak dobrze że to nie poszło w las
    Dużo bym dał ...
Strona 3 z 3