dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Graszka1970

  1. Dziennik budowy Graszki

    W piątek byliśmy na małej imprezce służbowej i mieliśmy niezłą niespodziankę....

    Normalnie od razu bym się pochwaliła ( przepraszam za moją próźność :oops: ), ale z leksza za dużo wypilam mojego ulubionego czerwonego winka i dochodziłam do siebie........... :oops:

    Dzisiaj z trzeźwością umysłu stwierdzam, że głowa mnie już nie boli ( 4 dni miałam wrażenie, że młotkiem ktoś mi wpija cóś do głowy .... :( ), a tego piątkowego wieczoru ...
  2. Dziennik budowy Graszki

    wiem, że jestem upierdliwa, ale zwieźli nam cegłe na parter.........a prognozy przedstawiają się następująco: :evil:


    Katowice

    Częściowe zachmurzenie i bez opadów.
    temp. max: 11 °C
    temp. min: 6 °C Wiatr pół-zach.
    7.2 km/h Temp. odczuwalna (wiatr):
    10.46°C Faza księżyca: Wsch. słońca: 06:56
    Zach. słońca: 18:06

    Prognoza ogólna
    Środa
    Wzrastające zachmurzenie, następnie deszcz.

    temp. ...
  3. Dziennik budowy Graszki

    Wczoraj miałam urlopik.
    Owszem napracowałam się troszkę, ale nie będę marudzić, bo miałam chwilę luzu............liczyłam cegiełki na ściany :wink:

    tadam........


    a dzisiaj po cegiełki przyjadą i je zabiorą.........bo przywieźli czeskie a miały być nie czeskie :wink:

    nie z tego nie rozumiem :)
  4. Dziennik budowy Graszki

    Hallo, hallo.......
    Muszę się pochwalić, że wczoraj bardzo ciężko pracowałam na budowie - tak jak Daggulka ( ZUCH KOBITKA ).
    Po zrobieniu odwiertu pod pompę ciepła zrobiła się nam studnia artezyjska......... i woda zalała nam całą działkę....... :-?
    Nosiłam wiadra z piachem i gliną, żeby zalepić otwór.........
    Napracowaliśmy się z mężem i ze starszym synem do wieczora.........w takich momentach żałuję, że nie mam kilku braci i kilku szwagrów do pomocy....... :wink:
  5. Dziennik budowy Graszki

    nie ma lekko - wszyscy ciężko pracują na budowie ........ :wink:

Strona 1 z 9