dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Graszka1970

  1. Dziennik budowy Graszki

    no nie wiem czy to ważne, ale chciałam tylko zauważyć, że nam ZALALI

    zalali, zalali, zalali i zdążyli przed deszczem..... :lol: :lol: :lol:

    Niestety dzisiaj nie mogłam, być na budowie i zrobić zdjęć z zalewania :(

    Mąż się ucieszy jak wróci :wink:
  2. Dziennik budowy Graszki

    Dzisiaj przeczytałam, że moje koleżanki z forum martwią się o mnie......Aż miło poczytać !

    A ja dosłownie gonię w piętkę, bo:

    - piątek po południu zaczęli zasypywać
    - sobota - załatwiłam ubijarkę i kangura i ubijaliśmy ( sami), bo nasza ekipa miała inną robotę)
    - niedziela - mój ślubny wyjechał na tydzień do Wawy- stanie przy żelazku, prasowanie, pakowanie
    - poniedziałek - 4.00 pobudka, trzeba zawieźć mężusia ...
  3. Dziennik budowy Graszki

    taram tam tam, taram tam tam..... :wink:
    Czekamy na ...... nie wiem co.......może na oklaski....... :wink:

    mokro, gliniasto, podsypujemy kamieniem wjazd na budowę bo samochód się zakopał........ może poszukamy firmy, która osuszy nam teren.... albo i nie poszukamy...... :wink:
  4. Dziennik budowy Graszki

    My nadal nie możemy wyjść z ziemi. dzisiaj byli wypompować wodę. bo ściany fundamentowe w wodzie stały.
    Potrzebujemy kilku dni pogody, żeby wyschło i musimy znaleźć firmę, która nam to osuszy.
    Chyba w tym roku to już z niczym nie ruszymy. A w przyszłym to już nam się nie będzie chciało.....trzeci rok z rzędu zaczynać. :cry:

    Przynajmniej sobie popatrzymy jak u innych ładnie się buduje i na parapetówki pochodzimy do wszystkich :wink: ...
  5. Dziennik budowy Graszki

    To może teraz z innej beczki.....
    nawiązując do rozpoczętego roku szkolnego to przyznam, że troszkę mnie szoknęło w związku z zakupem podręczników do I klasy liceum dla mojego starszego synusia........

    420 złotych za komplet !!! - zaznaczam, że 7 książek było używanych
    Cóż wiedza kosztuje !
    Biedne te dzieci, a to dopiero początek ich poważnej edukacji......
    W związku z tym, chyba zwolnie moje biedne dziecko z obowiązków domowych ( ścielenie ...
Strona 3 z 9