dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Graszka1970

  1. Dziennik budowy Graszki

    Opuściłam się strasznie w pisaniu, bo mam totalny kocioł i w pracy i w domu.

    Ławy dawno powiązane, bloczki wymurowane i schną......

    a dzisiaj mam totalnie lightowe podejście do pracy, bo w nocy wyjeżdzam nad morze z dzieciakami :)) na tydzień. Mąż zostaje w domu i będzie pilnował budowy....

    Walizki spakowane i czekają.

    Szkoda tylko, że zapowiadają totalne ochłodzenie :cry:
    Ale jestem dobrej myśli. Przecież przede ...
  2. Dziennik budowy Graszki

    taram tam tam, taram tam tam...
    u nas nic się nie dzieje, tzn dzieje, bo wiążą się ławy.
    w czwartek mają przywieźć bloczki, ale coś mi się wydaje, że chmury deszczowe się zbliżają... :(
    a kysz, a kysz... :)
  3. Dziennik budowy Graszki

    Zapomniałam powiedzieć, że w sobotę odwiedziliśmy ( najpierw oni nas :)) malmuc-ów na ich budowie. O rany ale się tam dzieje. Ostro wykańczają. A jak pięknie mają !. Dosłownie w kompleksy można wpaść.
    Piękny dom, świetny gust.
    Fajnych będę miała sąsiadów.... :D
  4. Dziennik budowy Graszki

    5 sierpień 2007r.
    Jak na porządnych inwestorów przystało w niedzielę wybraliśmy się na naszą budowę :)
    Akcja "podlewanie betonu" trwa :)



    Nasze chłopaki też cięzko pracują - jak wszyscy to wszyscy :) :



  5. Dziennik budowy Graszki

    4 SIERPIEŃ 2007r.

    Od rana u nas NA BUDOWIE ( :wink: ) pracują aż się kurzy :) bo dzisiaj zalewają ławę fundamentową :)
    Z tego szczęścia to o bożym świecie zapomniałam, że nie wspomnę o zakupach na weekend. Trudno !. Dzieci niech się piaskiem najedzą :wink: .
    A tak poważnie, to rano zamiast jechać na budowę i patrzeć jak leją beton to poszłam sobie na zakupy, w zawiązku z tym nie byłam świadkiem zalewania ław fundamentowych (oczywiście ...
Strona 5 z 9