dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

RobSto

  1. Dziennik RobSto

    1 maja - szok - chłopaki pracują.

    Położyli kanalizację na parterze i szykują się do wylewania posadzki. Wszystko to tylko dlatego że nie ma znów materiałów do murowania :evil:
    Brakuje dużych bloczków - ok 550 szt i ok 400 na działówki.
    Silikaty B-stok ściemniają co dzień że dowiozą. Żeby nie braki chłopaki by kończyli murarkę i zaczeli by dach.

    RELAKS - mam nadzieję że będzie OK. Widzę że może być tak że szybciej będą ...
  2. Dziennik RobSto

    Dziś zaszczyciliśmy obiekt niezapowiedzianą wizytą,
    i uwieczniłem to kilkoma fotasami. Jak widać materiał na działówki jest - gorzej z nośnymi. Grunt że grgnęło :P

    Wznoszona górka:



    ...
  3. Dziennik RobSto

    Ładnie - przez 10 dni nic nie pisałem :(

    Bo niestety nie było co pisać. Na budowie dopiero ruszyło dwa dni temu. Rozebrali szalunek, i podmurowali 2 rządki poddasza i nic.
    Majster załatwił tylko 4 palety bloczków :cry:
    I znów czekamy :(

    Chłopaki podpowiadają mi, że może wyleją posadzki na dole. Trzeba tylko już kłaść rury pod kanalizację.

    Szczerze - mam już dosyć tych braków :evil:
    Pogoda super, a chłopaki ...
  4. Dziennik RobSto

    Dziś fachman pomierzył okna i drzwi - wszystko sie zgadza :P
    Jutro składam zamówienie na okienka w okleinie drewnopodobnej, 2 drzwi zewnętrznych i bramę garażową. Po wielu rozważaniach doszliśmy do stwierdzenia , że drzwi wejściowe to nie 100 tylko 90 :o Okazuje sie że 100 to wymiar framugi, a drzwi są 90 i nie będzie dopłaty 15% do 100 :wink:

    W sobotę lub w poniedziałek mają być silikaty i może coś ruszy z robotą.

    Dzis był też WAŻNY ...
  5. Dziennik RobSto

    Niedziela - słoneczko - jest przesympatycznie :P

    Zaraz pojedziemy rodzinką obejrzeć nasz SEZAMEK,
    nie byłem tam chyba z tydzień. Strop wysycha, zaraz zaczną ciągnąć dalej.
    Jutro najprawdopodobniej pojadę zamówić okna, drzwi zewnętrzne i bramę garażową.
    Majster w przeciągu 3-4 tygodni chce mieć stan surowy zamknięty :o
    Mi pasuje. Dlatego w trybie expresowym zamawiam drzwi i okna - bo okres ich realizacji - to 3-4 tygodnie :o
    ...
Strona 11 z 17