dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

RobSto

  1. Dziennik RobSto

    Ostatni wpis przed Świętami!

    Jak dokumentowałem - strop wylany.

    Fotki z lotu ptaka :P



    Przez Święta będę się zastanawiał, czy kupować jakieś materiały na zapas czy się wstrzymać. W przyszłym tygodniu mam się spotkać z przedstawicielem który może sprzedać mteriały w dobrych cenach. Chociaż kupować ...
  2. Dziennik RobSto

    Są postępy :P

    Wedle założeń dziś wylano strop. Mam już schody na górę, górny taras i sufit oczywiście :lol: Wylane są również kolumny tarasu, co widać na foto.



    W pełni zadowolony jestem z postępów.
    Wybraliśmy kolor blachodachówki, która jest już zakupiona (kolor-ceglasty)
    Teraz jeśli nie będzie problemów ...
  3. Dziennik RobSto

    Dziś już mogę oprowadzić po pokojach (a raczej ich zarysach):

    Kuchnia Kotłownia
    Schodki Garaż

    Może to jeszcze troszkę nie dokończone - ale się staram :lol:
  4. Dziennik RobSto

    Jest dobrze !!!

    Kredyt zdobyty - można wreszcie zapomnieć i skupić na konkretnych działaniach.

    Na budowie jest OK. Trzeba było rozebrać pół jednej ścianki, bo ja zapomniałem wspomnieć że ma być do połowy, a architekt zapomniał to zaznaczyć na planie :P
    Jak widać na poniższych fotach po troszku do przodu. Budynek prawie przygotowany do wylania stropu. Beton zamówiony na czwartek. Przed Świętami będzie sufit :P . Teraz już można zobaczyć ...
  5. Dziennik RobSto

    Mury w chmury :P

    Postępy są rewelacyjne. Problemem tylko jest ciągła pogoń za każdą paletą sylikatów. Chłopaki stawiają bloczek za bloczkiem w imponującym tempie. Dylemat słupów tarasu (czy okrągłe czy kwadratowe) przerobiliśmy w jeden wieczór. Stanęło na kwadratowych (choć niby MODNE są okrągłe) ze względu na praktyczność. Za kilka dni mają już wylewać strop, co również mnie cieszy.
    Tu tradycyjnie kilka fotek. Ostanio doszedłem do wniosku, ...
Strona 12 z 17