dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Krzysztof-1971

  1. Dziennik budowy Iskierka

    Cześć wszystkim!!!
    Mój mąż zdecydowanie ma niewyróbkę, więc skrobnę parę słów....na tą chwilę kończymy fundamenty...kasy poszło, że hej(szczegóły potem)...ekipa sumienna i pracowita, ale bardzo wymagająca...najlepiej jakby mąż nie pracował i był dyspozycyjny non stop...on to bierze light-owo... ja się staram, ale wychodzi róznie...planuję wkleić tu trochę zdjęć, może przydadzą się Iskierkowiczom, których jak widzę przybywa...generalnie praca wre: od 12,04 ...
  2. Dziennik budowy Iskierka

  3. Dziennik budowy Iskierka

    Dziś zapłaciłem drugą ratę za prąd (chcę miec to już "z głowy") - 1402zł .
    Zakupiłem 1500szt. (kurcze coś dużo mi się wydaje tych bloczków) bloczków betonowych 38x24x14 po 2,95zł (z transportem i rozładunkiem), 1200szt. betonu komórkowego 24x24x59 po 6,27zł i 400szt. betonu komórkowego 12x24x59 po 3zł (z transportem ale bez rozładunku) , 5 ton cementu po 340zł/tone (oczywiście na budowę będzie "świeżutki") , 781kg prętów żebrowanych fi 12 ...
  4. Dziennik budowy Iskierka

    Jestem po rozmowie z ekipą , która będzie nam budowała dom (fundament,ściany nośne i działowe,strop,więźba i położenie dachówki) ustaliliśmy cenę 20.000zł. Pozostały prace też będą nam robić (tynki,wylewki,ocieplenia itp.). Termin rozpoczęcia prac marzec (która część marca to zależy od pogody). Budowlańców będzie pracowało czterech (takie ustalenia) ponieważ tempo ma być szybkie :wink: . Dziś kupiliśmy przyczepę kempingową i przygotowujemy ją dla budowlańców. ...
  5. Dziennik budowy Iskierka

    I............mam pozwolenie na budowę!!! Dziś odebrałem! Musiałem zostawić panu od adaptacji 800zł (700zł+100zł mała zmiana) i faktura 66zł za lokalizacje. Była do odebrania już 08.11. a ja odebrałem 13-tego :-? , mam nadzieję że to będzie szczęśliwa 13-tka :wink: . Podsumowując: kupno działki 18.10.2006, pozwolenie na budowę 13.11.2006r daje nam 26 dni (o wiele mniej roboczych :wink: ) . Jestem bardzo zadowolony z siebie i żonki (brak samokrytyki :wink: )!
    Miałem ...
Strona 1 z 2