dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

anpi

  1. Dziennik Anpiego

    14 stycznia 2008

    Gdzie ten mój dziennik? Spadł tak nisko, że nie mogłem go znaleźć :lol:

    Ale do rzeczy. Ostatnio dostaję sporo mejli w sprawie kominka, kotła elektrycznego i całej instalacji CO. Opiszę więc, jak to działa.

    Jestem w trakcie drugiego sezonu grzewczego. W poprzednim spaliłem około 12 mp drewna, głównie dęba i grabu, niewysuszonego. Temperaturę w domu utrzymuję w granicach 20-21 stopni. Teraz palę codziennie od godz. ...
  2. Dziennik Anpiego

    12 września 2007

    Wczoraj miałem wizytę dwóch sympatycznych Panów Kominiarzy. Wyczyścili komin od kominka i zainkasowali całe 70 zł. Z wyczystki wybraliśmy tyle sadzy, że wypełniła 20-litrowe wiadro. Szok :o Od teraz kominiarz będzie u mnie gościł 2 razy w sezonie grzewczym.

    Także wczoraj udało mi się wreszcie kupić drewno do kominka, chciałem to zrobić wcześniej, żeby porządnie wyschło, ale niestety ciągle były jakieś inne wydatki. No ale ...
  3. Dziennik Anpiego

    4 września 2007

    Dzisiaj kolejne fotki. Specjalnie dla Agi - zabudowa wanny w górnej łazience (od razu uprzedzam, że łazienka jest w trakcie wykańczania, więc panuje bałagan i nie jest zbyt czysto :oops:). Wanna jest "wpuszczona" w podłogę, tzn. stoi bezpośrednio na stropie, a nie na wylewce, dzięki czemu jej brzegi są bardzo nisko nad podłogą i mam nadzieję, że będzie się do niej łatwiej wchodzić (jeszcze nie próbowałem).

    ...
  4. Dziennik Anpiego

    3 września 2007

    Myślałem, że mnie to nie dotknie, ale jednak - to fakt, że jak się już skończy budowę to nie ma czasu/motywacji/itd żeby pisać tak często na forum :lol: Ale postaram się nadrobić zaległości.

    Kominek wreszcie jest skończony - zresztą sami możecie obejrzeć poniżej. Drewna na zimę jeszcze nie mam, bo niestety nadal nie jest przygotowane miejsce do jego składowania - tzn. miejsce jest, ale chcę położyć tam kostkę betonową, żeby ...
  5. Dziennik Anpiego

    19 czerwca 2007

    Po długich mękach mam wreszcie kolektory słoneczne 8)
    Okazuje się, że nie jest tak łatwo znaleźć firmę, która podjęła by się montażu. Na przykład jeden "specjalista" powiedział mi, że podłączy mi kolektory, ale muszę wezwać też dekarza, żeby zamontował je na dachu, bo on się boi wysokości :D
    Drugi umawiał się ze 3 razy i ani razu nie przyjechał. Na szczęście znalazłem w końcu firmę, która zrobiła mi wycenę ...
Strona 1 z 33