dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

anpi

  1. Dziennik Anpiego

    24 września 2006

    A tak to teraz wygląda:



    A tak schodki z ogrodu na taras (jeszcze nie zalane):

  2. Dziennik Anpiego

    22 września 2006

    Cały styropian jest jest już na ścianach, zakołkowany, zaciągnięty klejem i siatką. A nowej dostawy nie ma :( miała być dzisiaj albo w sobotę, ale będzie dopiero w poniedziałek po południu :-? Żeby chociaż tego terminu dotrzymali.

    W ramach walki z nudą panowie ociepleniowcy murują taras, oczywiście silki też zabrakło. Kupić ją gdziekolwiek od ręki graniczy z cudem. Na szczęście znalazłem jakieś resztki w dwóch składach i ...
  3. Dziennik Anpiego

    21 września 2006

    Styropian na ścianie od frontu (od południa) jest już zaciągnięty siatką i klejem. Ma być jeszcze jedna warstwa. Wczoraj ocieplana była też płyta balkonu, w ramach akcji "Precz z Mostkami" :lol: Balkon jest ocieplony styropianem FS20 - od dołu 4 cm, od frontu 4 cm, od góry pod wylewką 2 cm. Cały dom jest oklejony styropianem 15 cm, a ściany fundamentowe - 6 cm pod ziemią i 8 cm nad ziemią. Powinno być ciepło 8)

    Tymczasem ...
  4. Dziennik Anpiego

    Aha, zapomniałem jeszcze o jednej rzeczy - mieliśmy dzisiaj ZALANIE :o
    Otóż, przyjeżdżamy z żoną na budowę, panowie ociepleniowcy pracują, ślusarze też, więc idziemy się przebrać, co by posprzątać trochę drzew. Wchodzimy do kuchni, a tam wielka kałuża na samym środku świeżo wykafelkowanej podłogi :x Skąd ta woda? Rozglądam się, nasłuchuję i nic nie widzę. Gdy jednak podszedłem do rurek, które mają doprowadzać wodę do zlewozmywaka, a na razie są wkute w ...
  5. Dziennik Anpiego

    19 września 2006

    Dzisiaj nastąpiło spore zagęszczenie ludzi na mojej budowie. Ponieważ zabrakło styropianu (nie wiem, jak ja liczyłem, że się pomyliłem aż o 40 m2), panowie ociepleniowcy zabrali się za taras. Wczoraj wreszcie przyjechała grucha z betonem i zalała schody i fundament pod taras. Dzisiaj panowie murowali ściany tarasu z silki, która została mi z budowy domu. Chyba jeszcze nawet zabraknie z jedną paletę.

    Oprócz brakującego styropianu ...
Strona 11 z 33