dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

mario1976

  1. Nasz Dziennik - Mario&Kasia - DORADO

    POSZŁY KONIE PO BETONIE

    Geodeta wytyczył budynek....zajęło mu to jedyne 5h (prawie) :o więc ekipa nie weszła już tego dnia kopać. Leżeli pod płotem i czekali jak skończy. Z tego co mówią to większośc z geodetów załatwia taki temat w 1-2h. Jak się dowiedzieli, że mają jeszcze 2-3h wolnego to bałem się, że dojdzie do linczu.
    No ale wytyczył porządnie, co do milimetra :wink:

    Kopanie zaczęli 14/06/2007 we czwartek. Kosmos jak to wyglądało. ...
  2. Nasz Dziennik - Mario&Kasia - DORADO

    DŁUGO NIE PISAŁEM

    No właśnie nie pisałem bo i za bardzo nie było o czym. Tak jak wspomniałem w Komentarzach, Pan Geodeta (celowo z wielkich liter bo facet zachował się tak jak ludzie niestety się nie zachowują ostatnio zbyt często :o ) oddał mi kasę za swój błąd. Sprawa była więc finansowo załatwiona. Czekała mnie niestety znowu przeprawa z dreniarzem (MS Word zmienia mi go cały czas na „dresiarza” :wink: ), który umówił się, nie przyjechał, ...
  3. Nasz Dziennik - Mario&Kasia - DORADO

    PROBLEMY

    No i się zaczęło. Zastanawiałem się czemu u nas wszystko tak bezproblemowo przebiega, a tyle czytam o tym jakie cuda zdarzają sie podczas prac wstepnych "przedbudowlanych" innym formuowiczon. No i mam.

    Zadzwonił przed chwilą sąsiad, który prawie zaczął ściagać humus. Ma pierwszą działkę od drogi. Moja jest druga. Jego ekipa zaczęła mierzyć i okazało się, że działka jest o 4 m za krótka. Tzn powinien wejśc w głąb mojej działki ...
  4. Nasz Dziennik - Mario&Kasia - DORADO

    KIEROWNIK

    No i jestem po rozmowie z kierownikiem. Obradowaliśmy prawie dwie godziny. Facet polecony na forum i chyba zna się na rzeczy. Taki prawdziwy budowlaniec z doświadczeniem. Niestety nie jest tani....ale za jakośc trzeba płacić, a do kierownika "stemplownika dziennikowego" jakoś nie mam zaufania. Nie jestem przekonany do kogoś kto za 1000zł obiecał, że na budowie będzie 5-6 razy w przeciągu 3 mc. Bardziej dbam o swój samochód, który stanowi niewielki ...
  5. Nasz Dziennik - Mario&Kasia - DORADO

    WYDATKI !!!

    Właśnie jestem po pierwszych podliczeniach :o .

    Do dnia dzisiejszego na różnego rodzaju, mapki, decyzje, uzgodnienia, plany, projekty wydaliśmy: 7210 zł.

    Pierwsze roboty czyli dreny i studnia to koszt: 8100 zł.

    Opłaty notarialne, bankowe, weksle, ubezpieczenia kredytów, prowizje bankowe, rzeczoznawcy: 10500 zł.

    Udało nam się już wydać: prawie 26 000 zł :evil: … mamy przełożone dreny, ...
Strona 2 z 4