dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Sasha

  1. Nasz pierwszy dom - Klarysa - dziennik budowy

    Cytat Napisał mszybiak
    Witam.

    miesiac temu zaczalem budowac klaryse i rowniez rezygnuje z wolich oczu. czy potrzebuje miec pozwolenie archipelagu na ta przerobke?

    pozdrawiam i dziekuje za odpowiedz
    chyba nie (ja nie mam) - nie jest to istotna zmiana
  2. Nasz pierwszy dom - Klarysa - dziennik budowy

    nie wiem, u mnie wyszedł problem, u mojego znajomego który budował Klarysę też wyszedł problem i u ciebie pewnie również wyjdzie. Tego dachu nie da się zbudować zgodnie z projektem :)
  3. Nasz pierwszy dom - Klarysa - dziennik budowy

    Cytat Napisał JAREK&DONATA
    Witam
    My walczymy z cieślami choć dopiero zalany chudziak. Znalazłem jednego mądrego tak mi się wydaje chce 100 zł za m2 + 3tys za każde wole oczko widziałem jego dachy są przepiekne. Nie deskuje tylko daje sklejke. Ten projekt ma blędy jednym jest komin w koszu ale gość mówi że jak przesune komin o 50-60 cm to wyjde z kosza i bedzie wszystko super. Kłade dachówke cmentową S. Gość twierdzi żę jest do zrobienia. Jestem z Bydgoszczy i wlaśnie ten fachowiec robi klaryse
    ...
  4. Nasz pierwszy dom - Klarysa - dziennik budowy

    Cytat Napisał alfa003
    :o myslalam, ze 12mm wystarczy...na stronie ktoregos producenta czytalam, ze zaleca sie impregnowanie plyt, potem klej, siatka i tynk, dlatego ciekawa bylam, jak jest u Was.
    za te 2 cm głowy sobie nie dam uciąć, natomiast impregnowanie płyt osb? pierwszy raz słyszę, ale u nas nie impregnowaliśmy
  5. Nasz pierwszy dom - Klarysa - dziennik budowy

    Cytat Napisał alfa003
    Strasznie podoba mi sie podbitka w kolorze tynku. Napisz z jakich plyt OSB (chodzi o firme i rodzaj) jest u Was, na co je mocowaliscie, czy jakos impregnowaliscie, no i jak cenowo w porownaniu do pcv i drewnianej :roll:
    mocowana jest na głęboko - impregnowanych łatach po karpiówce. OSB chyba 2cm, na to 2 cm styropianu + tynk

    mam wrażenie że wszystko jest tańsze :)
Strona 1 z 10