dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

tfor

  1. STOKROTKA DK - budowa marze? Kasi i Tomka

    Pogoda dopisała. Punkt 13.00 zaczęło się wylewanie. Trzy betoniarki wystarczyły :-)

    ]

    ]
    ]
    ]
    ] ...
  2. STOKROTKA DK - budowa marzeń Kasi i Tomka

    Byłem wczoraj na budowie. Trwają prace szalunkowe do stropu. Zimno i wysoko, krótko mówiąc.







    Jak pogoda dopisze to jutro (zamiast piątku) wielkie lanie płyty.
  3. STOKROTKA DK - budowa marze? Kasi i Tomka

    Kolejna relacja z projektu. Komentować nei ma co za bardzo. ilak zmian zrobiliśmy jeszcze przed wylaniem płyty, ale o tym to może jak będę wykańczał dom albo siebie :-).
    Teraz stemplują i zbroją. W piątek będzie lanie płyty i schodów.
    A teraz fotorelacja:



    ...
  4. STOKROTKA DK - budowa marze? Kasi i Tomka

    Witam, tak jak obiecałem w zeszłym roku, kontunuuję dziennik. Zaraz po świętach zaczeli robotnicy murować ściany. Poniżej kilka zdjęć. Nie ma co za bardzo opisywać, bo "koń jaki jest to każdy wie i widzi". Wydaje mi się, że robią to dość dobrze. Nawet kilka zmian robimu w murowaniu, żeby sobie nie zamykać możliwości aranżacyjnych później.
    Mam jednak do Was pytanie dot. dachu. A mianowicie dach będzie pokryty blachodachówką. Ale pod nią będzie deskowanie ...
  5. STOKROTKA DK - budowa marzeń Kasi i Tomka

    Witajcie, idąc za śladem innych budowniczych, postanowiłem również poprowadzić własny dziennik budowy, który po latach może dać fajne wspomnienia.
    Kupilismy - za namową żonki - w 2006 roku działkę budowlaną z myślą raczej inwestycyjną i wykorzystanai rekreacyjnego niż budową domu.
    Po trzech latach działkowania, podczas którego posadowiono barak, który został przeze mnie przerobiony na domek z tarasem i kilku innych budynków (drewutnia i WC) postanowiliśmy ...