dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

stukpuk

  1. Stukni?ty Bli?niak :))))))))

    Zakupilim dziś 220 bloczków na poddasze, powinno wystarczyć. Jeszcze tylko kilka worków wapienka i można ruszać. Pojeździliśmy również za więźbą i ceny zaczynają się od 900 stówek z vatem :-? Ale szukamy dalej, może wychaczymy coś bez vatu. :D
  2. Stuknięty Bliźniak :))))))))

    Ot i żonka pojechała dziś do Holandii :cry: , ale z jej zdrowiem dużo lepiej :D
    Teraz tylko 11 tyg. i koniec wyjazdów!
    Po niedzieli kupujemy suporka na resztę domku.
    Klatka schodowa.


    W planach jeszcze tylko dach i w tym roku koniec zmagań z budową.


    P.S. żonki nie ma to moża na rybki wyskoczyć i poszarpać ...
  3. Stuknięty Bliźniak :))))))))

    Dziś ojciec z bratem zalali resztę stropu!!!!!!!!
    Inwestorka tylko dowoziła browar, bo wykonawca stwierdził, że bez kasku to może pracować, ale bez piwka to nie nie da rady :lol:
    Teraz tylko musimy dokupić bloczków na ściankę kolankową i szczyty.
    I pomyśleć nad rodzajem kominów.
    No i rozejżeć się za ile teraz więźba kosztuje?
    Stukowa spakowana, jutro tylko wypad nad morze i może ruszać....... :cry:
  4. Stuknięty Bliźniak :))))))))

    Ojciec z bratem dalej zalewali strop. Niestety nie mogłoem im pomóc :evil: :cry: :-? Zawiozłem potem brata do pracy na 14.(od 7 do13 pracuje u mnie harytatywnie) I chyba długo nie pomogę......... :cry:
    Jeszcze jutro i pewnie będzie skończone :D Jadę tylko wieczorem po Jurka i chociaż pręty powkładam do słupków w ściance kolankowej.
    A żonka ma wychodne, wyskoczyła na zakupy i do fryziera.
    I bedzie pewnie jakaś niespodzianka :o :o :o
  5. Stuknięty Bliźniak :))))))))

    Za spraw budowlanych to; zaszalowane wszystko,zbrojenie skończone i zaczeliśmy zalewać................................. :lol: :lol: :lol:
    Kociarstwo gdzieś wcieło :cry: Przychodzi tylko kocica.
    I chyba to muj ostatni własnoręcznie budowany domek , bo wysyłają mnie pod skalpel :-? :-? :-? Mam nadzieję, że ten chociaż dokończę :D
Strona 51 z 82