dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Saskja

  1. Na psa urok albo kto kogo wykończy...

    Ha, cóż... "słodziutkie" to mam nadzieję nie miała być obelga :-)
    bo ja nie lubię słodziutkości...

    Firanki są takie, jakie są, bo dostałam skrawki od Mamy i nie miałam sumienia wyrzucic - nie dlatego, że ze mnie taki chomik, tylko dlatego, że na firanki z moich marzen mnie chwilowo nie stać. Kupowac byle czego zaś nie chciałam.

    Koronka jest zwykła, bawełniana, taka z pasmanterii. :-)
    Materiał na zaslony imituje len, ale się ...
  2. Na psa urok albo kto kogo wykończy...

    Jeszcze Wam pokażę moje przepióreczki:



    wiem, że na zdjęciach wygląda to smutno, ale źle nie mają - klatka jest wielka, bo to transporter dla dwóch dużych psów, mają tam sianko i wodę i paszę, i deseczki, i kartony dla osłony przed wiatrem.
  3. Na psa urok albo kto kogo wykończy...

    Salon wciąż w powijakach:

    moje sunie i Boston jeszcze nie rozpakowany:



    A tu już rozpakowany. Nie patrzcie na bałagan, błagam...



    i jeden z foteli:



    A na górze jest dojrzały groszek Duluxa na ścianach pod skosami i czerrrrwona sofa i mój fotel do karmienia. ...
  4. Na psa urok albo kto kogo wykończy...

    Ależ to forum teraz muli, chodzi jak stary żółw... Odechciewa sie tu w ogóle zaglądać...

    hm, może zdołam do rana wrzucić pare fotek. ;-)

    okna na dole to jedyne, co skończyłam jak dotąd. Jak może pamiętacie, dekoracje zrobiłam z resztek firan i zasłon oraz materiału zakupionego w Stylusie i potem szytego ręcznie. Zatem okno kuchenne:



    i z bliska:

    ...
  5. Na psa urok albo kto kogo wykończy...

    Że sie dużo wydarzyło, to właśnie widzę - nie mogę znaleźć Waszych dzienników, w ogóle nic nie mogę znaleźć. Muszę się od nowa uczyć FM.

    Poopowiadam wieczorkiem, teraz dziecię nie pozwala... Może choć foty porobić pozwoli.
Strona 1 z 31