dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Saskja

  1. Na psa urok albo kto kogo wykończy...

    Ale to nie fair, nie jestem zajęta mieszkaniem, tylko brakiem dostępu do netu :-)
    No dobra, mieszkaniem też:-)
    Dostęp już mam. Jutro spróbuję trochę pocykac zdjęć, przy lepszym świetle.
    Ale tak naprawdę to nie ma sie czym chwalić, nic nie jest jeszcze wykończone w 100%.

    Na balkonie mam... nie bażanty, lecz przepiórki. I już 4 jajeczka nam zniosły!!!!!!
    I szkolę na nich (na przepiórkach, nie jajkach) Joko moją kochaną, a ona wystawia ...
  2. Na psa urok albo kto kogo wykończy...

    Dziewczyny, dziękuję Wam bardzo za gratulacje :-)
    Próbuję coś napisac chyba po raz setny, niestety internet mi nie chodzi tak jak powinien i strona wygasa, gdy klikam "wyślij".
    Łączenie trwa pół godziny :-(

    Ale poza tym jest cudownie :-)
  3. Na psa urok albo kto kogo wykończy...

    Ratunku, ja mieszkam!!! :lol: :lol: :lol:
    W niedzielę był taki moment: a dlaczego by nie? I w tym właśnie momencie mój 16-letni syn powiedział: mamo, ja mam jutro urodziny, chciałbym, żebyśmy juz mieszkali wszyscy, bo bez Ciebie to nie jest tak naprawdę...

    Jak myślicie, trzeba mi to było powtarzac? Buch, kartony, reszta rzeczy, podpisywanie, pakowanie, ból brzucha, szaleństwo. I wieczorem przejechaliśmy z tobołami. Mieszkamy bez mebli, bez pralki, lodówki, ...
  4. Na psa urok albo kto kogo wykończy...

    Nie ma czego gratulowac :oops: , bo ja się jeszcze nie przeprowadzam, tylko pakuję, a chłopaki zabierają i sobie tam już pomieszkują. Ale ja z Jacusiem jeszcze tkwię tutaj. Bo tam nie ma kuchenki. Może w ciągu tygodnia, a jak nie, to w następny weekend już na pewno się przeniosę, choćby nie wiem co.

    Ale 'cześć' chętnie odpowiem :-)
  5. Na psa urok albo kto kogo wykończy...









    Autorów zdjęć przepraszam za kradziejstwo. Na swoje usprawiedliwienie nie mam kompletnie nic. Ale proszę o łagodny wymiar kary, wszak ...
Strona 2 z 31