dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Saskja

  1. Na psa urok albo kto kogo wykończy...

    Witaj jessi :)
    Ja to aż się rumienię, o tak: :oops: na myśl o tych dziennikach, których dawno nie odwiedzałam. Na swoje usprawiedliwienie mam tylko to, że trwa właśnie przeprowadzka. Taka powolna, ale i tak kradnie czas i daje w kość.

    A to sobie wklejam, żeby nie zapomnieć. Bo mnie nowa szajba naszła na cegłę
  2. Na psa urok albo kto kogo wykończy...

    Nie nie, ja tylko potrzebuję słupek i lustro. Lustro najchętniej na szafce z trzema drzwiczkami, a dlaczego? - bo teraz mam takie i choć nie jest zbyt piękne, to jednak straśśśliwie wygodnie jest układajac włosy móc sobie obejrzec boki i zajrzec niemal na tył głowy. Przyzwyczaiłam się do tego i przed zwykłym lustrem mi teraz cieżko, robię sobie z tyłu "gniazdka".

    Najchętniej więc kupiłabym sam słupek i do tego pasującą szafkę z lustrem i drewnopodobnymi ...
  3. Na psa urok albo kto kogo wykończy...

    A82-82 firma Armasyl

    to ku pamięci - kolor elewacji, który bardzo mi się podoba. Oliwkowy.
  4. Na psa urok albo kto kogo wykończy...

    Gacusiowa, teoretycznie nie cierpię wysokiego połysku, ale to jest rewelacyjne!!!
    Dzięki!
    To z ebaya? Kupujesz tam?
  5. Na psa urok albo kto kogo wykończy...

    Hm... tylko że to prawie białe jest... oglądałam na żywo kiedyś. Trochę mi nie pasuje, bo te płytki to niby krem, ale bardziej wanilia w rzeczywistości. Najbardziej bym chciała coś całego brązowego, wybarwienie czereśnia, raz jeden widziałam coś takiego, ale już nie pamiętam, gdzie...
Strona 3 z 31