dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

_ZBYCH_

  1. ZBYCHA dom drugi ;-)

    Po urlopie (krótkim :( ) niespodzianka :)
    Przyjeżdżam sobie na budowę i co widzę:



    Mam przyłącze gazu :D :D :D

    Zleciłem wszystkie prace projektowo-wykonawcze jednej firmie - GAZ-MEDIA i jak narazie nie żałuję :). Załatwiają wszystko od A do Z.

    Trochę instalatorom nie wyszło, bo powstała "drobna" kolizja mediów:

    ...
  2. ZBYCHA dom drugi ;-)

    Witam.

    Dawno mnie tu nie było :(.

    Nadmiar pracy zawodowej i masa innych problemów znacznie spowolniło prace na budowie, tym bardziej, że nadszedł czas wykonywania prac, które chciałem i musiałem zrobić sam. Dobrych wykonawców jak na lekarstwo :(, a ci, którzy zostali w kraju, w tym roku nie mają już terminów :(.

    Są to prace, które robiłem w pierwszym domu, więc i w drugim mogę sam wykonać :D. Tylko ten brak czasu :(.
    ...
  3. ZBYCHA dom drugi ;-)

    Mój domek zyskał instalację elektryczną by ZBYCH :wink: :lol:
    Mam już tynki wewnętrzne (cementowo-wapienne z agregatu), ale nie wyszły po mojej myśli :-?.
    Mam też już tynk zewnętrzny i bonie :D.
    Oto jak zmieniał się wygląd domu:

    Tynk podkładowy (Bayosan LL 66)


    Tu już po zaciągnięciu pierwszą warstwą tynku wierzchniego - strukturalnego (Bayosan MC 55) oraz ...
  4. ZBYCHA dom drugi ;-)

    JEST!!! MAM PAPIER!!!

    Starostwo wydało decyzję :D :D :D
    Mam się cofnąć z ogrodzeniem o 1 metr. Zawsze to lepiej, niż 4 metry! :-?
    Co prawda wolał bym ogrodzenie postawić zgodnie z pierwotną linią rozgraniczającą, ale nie będę już o ten metr walczył. Niech im będzie :-?
    I tak się cieszę :D

    Dalej mam problemy z prądem :(
    Nie udało mi się wywalczyć przyłącza kablowego (ziemnego) :evil:, więc musiałem ...
  5. ZBYCHA dom drugi ;-)



    Moja sprawa urzędowa o ustalenie przebiegu linii rozgraniczającej ciągnie się bez końca :( Mijają dwa miesiące, a z urzędu żadnych wieści. Na razie cierpliwie czekam :-?, ale bombę mam przygotowaną 8).

    Na budowie poczyniłem pewne ruchy (bo jestem dobrej myśli odnośnie sprawy urzędowej), a ponad to mam problemy z wstrzymaniem kredytu, więc muszę iść do przodu. Mój domek zyskał okna :D ...
Strona 2 z 7