dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

MiA & Wojtek

  1. Nad brzegiem morza...

    mamy balkon :D
    kolejna zmiana w projekcie - mial byc drewniany,pewnie byloby pieknie jednak biorac pod uwage polozenie domu zdecydowalismy o wykonaniu murowanego
    "sicher ist sicher" jak to mowia Niemcy :wink:





    i najwazniejszy "obiekt" na budowie :lol:

    ...
  2. Nad brzegiem morza...

    wiosna prace zostaly wznowione

    pokrycie dachu



    gotowy dach



    i tynk zewnetrzny - prowizorka..

  3. Nad brzegiem morza...

    budowa ruszyla..
    z opowiadan wiem,ze trudno bylo znalezc wykonawce do budowy w tej technice..wiekszosc budowlancow znaczaco pukala sie w czolo ze stwierdzeniem - styropian? panie aco to za dziwy? :o
    w koncu znalezli p.Andrzeja,ktorego ekipa do stanu obecnego wykonala wszelkie prace (oprocz wstawiania drzwi i okien) dobrze (mam nadzieje ;) ) terminowo i cenowo do przyjecia..kiedy latem jak wiekszosc budowlancow wyjechali do Norwegii budowa utknela - mam nadzieje,ze na niedlugo ... ...
  4. Nad brzegiem morza...

    Realizujemy projekt LMBL 07 biura proj.Lipinscy projekt







    opis szczegółowy - zywcem sciagniety ze strony projektanta :oops:

    * Ściany zewnętrzne: Ściana ze styropianowych szalunków traconych wypełnianych betonem gr. 25cm ...
  5. Nad brzegiem morza...

    Piszac ten dziennik mam nadzieje na pozostawienie trwalszego sladu niz moja pamiec i bardziej namacalnego od wspomnien...
    Do stanu budowy na dzien dzisiejszy stworze bardziej historyjke obrazkowa niz regularny dziennik budowy :oops: powod - budowa na odleglosc..

    Od czego zaczac? najlepiej od poczatku ;)

    tu jest nasze "miejsce na swiecie" z lotu ptaka



    a tak bylo ...
Strona 14 z 14