dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

nabial

  1. mój domek EM20 na Podhalu

    gruntowanie zakończone :)
    Od przyszłego tygodnia zaczynamy malować ściany farba podkładową - w czasie weekendu dobierzemy odpowiednie kolory. W międzyczasie skończyliśmy układać posadzki w salonie, jadalni i kuchni.
    Wyszło super :) Od jutra fugowanie.
    Zaawansowane jest również flizowanie łazienki na dole. Pozostał jedynie garaż i "pomieszczenie" pod schodami.
  2. mój domek EM20 na Podhalu

  3. mój domek EM20 na Podhalu

    gruntowanie prawie skończone. To jest ciężka praca, przy malowaniu sufitów dość konkretnie czuje si ę mięśnie grzbietu. Jeszce ze 3 dni i koniec. Potem jednak przyjdzie czas powtórki z rozrywki - malowanie farbą podkładową.....
    w międzyczasie fliziarze prawie skończyli druga łazienkę - pozostaje tylko obkleić wannę mozaiką. W poniedziałek jadę do Krakowa, żeby ją wyciąć strumieniem wody. Na parterze przyszedł czas na ostatnią łazienkę i no i wykładanie płytkami ...
  4. mój domek EM20 na Podhalu

    gruntowanie w toku, parter prawie skończony (ciężka praca.). Coraz wyraźniej kształtuje się również wygląd największej łazienki - wanna już prawie stoi :)
    Dzisiaj zafugowaliśmy też garderoby i pralnię - po pomalowaniu kolejne wnętrza będą gotowe :)




  5. mój domek EM20 na Podhalu

    zdecydowaliśmy o zastosowaniu farb Benjamin Moore, zwłaszcza w kluczowych wnętrzach. Dzisiaj położyliśmy próbki gruntu, od jutra gruntowanie najbardziej odpowiednim stężeniem gruntu
Strona 3 z 19