dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

langerob25

  1. SALSA-dziennik budowy

    Kanalizacja się robi :D Co prawda Gmina ma Nas obciążyć opłatą adiacencką z tego tytułu,ale cóż zrobić?
    Okna zamówione.Thermoplast z szybą U=0,4 ,z pakietem 3-szybowym w kolorze orzech.
    Hydraulik też umówiony.Robi się bufor,raczej 2 bufory po 800 l .Planuję wentylację z reku.Reku już czeka na podłączenie.Prąd mam zamiar zrobić sam z pomocą kolegi-elektryka.Potem tynki i jeśli finanse pozwolę w tym roku zrobimy jeszcze wylewki.
  2. SALSA-dziennik budowy

    W mapach google pojawiły się fotki mojej okolicy z dn. 29 kwietnia 2009.Co prawda Domku jeszcze nie ma,są tylko kupy piachu do zasypania fundamentu.

  3. SALSA-dziennik budowy

    Prace na ten rok zakończone.W przyszłym roku wstawimy okna.Będą to okna firmy thermoplast z pakietem trzyszybowym.Obustronny kolor orzech,wyłączając garaż ,kotłownie i łazienkę na dole.Dodatkowo chcemy wykonać instalacje elektryczne,CO i wentylacji mechanicznej.Na pewno tynki i jeśli finanse pozwolą to jeszcze wylewki.Dodatkowo trochę pieniążków pochłonie przyłącze kanalizacyjne(gmina wykona kolektor,jednak obciąży nas opłatą adiacencką) i przyłącze elektryczne.Przyłącza ...
  4. SALSA-dziennik budowy

    Dzisiaj w nocy wyjeżdżam już niestety.Będe miał więcej czasu na uzupełnienie dziennika i udzielanie się na forum.Budowa zabezpieczona.Czeka na dalsze inwestycje.Ale to w przyszłym roku.









    ...
  5. SALSA-dziennik budowy





    To są fotki z piątku.W sobotę zamontowano resztę dachówki i rynny spustowe.Zrobiłem też drzwi wejściowe(prowizoryczne) i na tym zakończy się etap prac na ten rok.Może jeszcze zrobię odpyłw wody deszczowej i trzeba na pewno obsypać schody i zasypać gruzem wjazd pod garażem.W tygodniu zabezpieczę okna przed zimą i jeśli ...
Strona 2 z 13