dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

langerob25

  1. SALSA-dziennik budowy

  2. SALSA-dziennik budowy

    Dzisiaj pojawiła się ekipa od dachu.Ekipa to może za dużo powiedziane,bo były raptem 2 osoby.Ale połowę dachu mam już pokrytą membraną i łatami.W sobotę przyjdą znowu.Zdążyłem odszalować strop.Jutro trzeba zrobić porządek z deskami.W przyszłym tygodniu przyjdą murarze dokończyć ściany działowe na parterze i schody wejściowe.Taras po przemyśleniach będzie z kostki.Jutro ma też przyjechać gość wymierzyć okna,które zamawiam na ..............czerwiec przyszłego roku. :D
  3. SALSA-dziennik budowy

    Dawno nic nie wstawiałem.Od początku budowy nagminnie zapominam aparatu.Prawie wszystkie fotki robiłem komórką. :)
    Ścianki działowe już są na górze.Można odbijać stemple.I zabierać się za działówki na dole.Dekarze się trochę spóźniają.Jest już studnia.Przyjechała dachówka.Stoi już komin.Wyszło na niego 236 szt pełnego klinkieru Cosmo(Wienerberger).Wczoraj nawet zdążyłem go ładnie oczyścić i zaimpregnować.Muszę domówić parę rzeczy do dachu.Ławę kominiarską,grzebienie ...
  4. SALSA-dziennik budowy

    Murarze uwinęli się szybko z wybudowaniem ścianki kolankowej i części szczytów.Niespodziewanie cieśle mają dwa dni wolnego i dzisiaj zaczęli prace.Mają jutro skończyć więźbę,ale prognozy pogody są mało obiecujące :(






    ...
  5. SALSA-dziennik budowy

    Jest już strop :D Zmieniliśmy balkon na taki ze ściętymi rogami.Ze względów ekonomicznych późniejszego wykończenia.Tak samo zmienimy pewnie schody i taras.







Strona 3 z 13