dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Paweł Czernecki

  1. Dom z czerwoną bramą

    Klamka zapadła - kupione. Będzie piniowy jako że kukurydza wydaje sie nam zbyt żółta.
  2. Dom z czerwon? bram?

    No to mamy już strop Wyszło 23m3 betonu na strop wieniec i nadproża okienne.

    Wczoraj sprawdziłem wysokość stropu i ..... zgadza się. Uwzględnili nawet grubość tynku na suficie tak aby było docelowo 270cm. Normalnie ekipa jest na 5+
  3. Dom z czerwoną bramą

    Wczoraj wieczorem zadzwonił Krak-Bet i podwyższył cenę B20 o 15zł/m3. Super, będzie około 300zł drożej za strop . Podnieśli 1 czerwca a zadzwonili tuz przed planowanym zalewaniem stropu.

    Nic to, ważne że robota idzie do przodu. Oby jak najszybciej wyrwać się od tych drutów, deskowań i betonów ... ale podejrzewam że za niedługo zacznę narzekać na urodzaj okien

    Wkrótce garść fotek ze zbrojenia stropu
  4. Dom z czerwoną bramą

    Wczoraj na spokojnie odwiedziłem budowę, pooglądałem i .... jest OK. Kominy już są wymurowane - kombinacja CJBlok i Shiedela wyszła super. Zadowolony jestem również z umiejscowienia wyczystki gdyż nie będzie za wysoko po zrobieniu podłogi.

    Jako że ściany nośne parteru są już wymurowane rozpoczęło się szalowanie wieńców oraz stropu. Nad oknem będzie 20 cm więc nadproża wylewane będą razem ze stropem.
  5. Dom z czerwoną bramą

    'Niech się mury pną do góry, póki dłonie silne są, zbudujemy betonowy nowy dom!'

    Nie spodziewałem się że ściany rosną tak szybko trzy dni i prawie parter gotowy.

    Tu można by się przyczepić do zakładu pustaków w narożniku. Powinno być 10 cm a jest 5. Pozostałe przesunięcia są OK i wykonawca raczej dba aby były przepisowe 10-15cm. Niestety skład nie dostarczył pustaków narożnych
Strona 1 z 8