dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

agagaj

  1. Gajdeczkowy dom z bali

  2. Gajdeczkowy dom z bali

    Przykrość??

    Podsumujmy:
    Mam paskudną chatę z niepasującą stolarką. Co za tym idzie - bezdenny brak gustu.
    Powinnam zbudować z płazów. Kropka.
    Impregnacja szkodzi drewnu.
    Szczeliny, w które nie docierają preparaty impregnujące, będą zawilgocone, bo impregnat utrudni odparowywanie wody... :roll:
    Niektórzy właściciele tartaków nie mają zębów, za to pokaźne portfele - tyyyle klientów naciągnęli na impregnowanie..
    Niektórzy ...
  3. Gajdeczkowy dom z bali

    Pit dzięki, ale ja mam wrażenie, że postępy to budowach sąsiadów, nie u nas :lol:
    Ale nigdy nie skłamaliśmy mówiąc, że Boże Narodzenie spędzimy już w drewniaku - nigdy nie upieraliśmy się przy tegorocznych Świętach BN :lol:
    I nie zapominaj, że kilka osób czeka na fotki skończonego tarasu z dębowej kostki :wink:


    gentile - Wesołych Świąt!!! Toż Boże Narodzenie dzisiaj mamy, a Ty zalewasz mi dziennik swoją frustracją. Proponuję, abyś dalej nią tryskał ...
  4. Gajdeczkowy dom z bali

    Zajrzyjcie, proszę:

    http://www.corinfantis.com/index.php?text=271

    Proszę o pomoc dla synka przyjaciółki. Nasze dzieci chodzą wspólnie do pierwszej klasy, nawet siedzą w jednej ławce.
    Każda kwota gra rolę.
    A 1% podatku to już pomoc ogromna!
  5. Gajdeczkowy dom z bali

    Szóstego dnia zagruntowaliśmy wylewki 0,5 l gruntu na mkw. Grunt zapobiegnie zbyt szybkiemu odparowaniu wilgoci, przez co wylewka będzie miała szanse spokojnie nabierać wytrzymałości. Dobę po zagruntowaniu można praktycznie kleić płytki na podłogę (najlepiej bez fugowania).



    Nie było nas na budowie przez 5 dni, a tu wielkie straty :cry:
    Gdyby zszedł ...
Strona 1 z 17