dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

agagaj

  1. Gajdeczkowy dom z bali

    Cytat Napisał kala67
    moge wiedzieć ile to ROZSĄDNIE skasował Was elektryk???
    i prosze o pkazanie fotke jak masz w kuchni rozmieszczone kontakty nad blatami kuchennymi??
    masz pociągnięty prad do jakiś kinkietów czy oświetlenia na zewnątrz budynku??
    O cenie napisałam na pw.
    Fotek z rozmieszczeniem gniazd w kuchni nie posiadam, musiałabym cyknąć dopiero. W każdym razie masz powyżej zdjęcie z niebieskimą puszka bezpośrednio przy przyszłej opasce okiennej. Są symetrycznie po ...
  2. Gajdeczkowy dom z bali

    Aguś... Plany były wielkie, a wyszło jak zawsze :wink:

    Mam dosłownie ze 20 fotek elektryki (ani mi ani małżusiowi nie chciało się pstrykać) i niestety nie mam tego grzywiastego potwora wyłażącego ze skrzynki elektrycznej. Elektryk poza tym był zbyt dobry, by pozwolić sobie na jakieś niekontrolowane bestie na budowie.
    W każdym razie wkuty w ścianę pod skrzynką jest porządny pęczek kabelków.
  3. Gajdeczkowy dom z bali

    No dobra. Najpierw trochę elektryki:





    To za meblami w kuchni. Poprosiliśmy elektryka, żeby sobie naciął w balu rowek i wpuścił w niego kabel. Tak zwyczajnie, bo i tak go nie będzie widać za blatem i pod opsaką okienną. Wpadamy na budowę, a elektryk ...
  4. Gajdeczkowy dom z bali

    Nieskromnie powiem - prawda...?? :lol: A obudowa to już na owacje na stojąco zasługuje :lol:
  5. Gajdeczkowy dom z bali



    Mam tylko jedną jedyną foteczkę z elektryki, ale jakże wymowną :lol:

    Sprawcą jest Pan Kocot, którego serdecznie polecam. No Mistrz Wszechświata, mówię Wam :o

    Daliśmy zaliczkę na Węzeł wymiennikowy do ciepła sieciowego z MPECu, zaliczkę na materiał hydraulikowi. Dzisiaj kupiliśmy pełniutkiego busa (kontener) styro na posadzki i folię ...
Strona 3 z 17