dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ushi

  1. Our House, czyli M31 Nasz Dom

    Jak widac z poprzedniego postu, papierkologia przedbudowlana rozpoczęta. Można by też wywnioskowac, że autor dziennika ma jakieś rozdwojenie jaźni :o

    Nic z tych rzeczy. To nie rozdwojenie jaźni tylko taki środek artystyczny, performance :D

    Ale wracając do tematu. Dzisiaj lecę zamówic projekt M31 Nasz Dom w wersji podstawowej. Skoczę też do Urzędu Miasta w kwestii kilku papierków.

    Tak jak wspomniałem wcześniej, napiszę co nieco, jak ...
  2. Our House, czyli M31 Nasz Dom


    - Co dzisiaj mamy do zrobienia?
    - No jest parę rzeczy...
    - Konkretnie mów, proszę...
    - Przede wszystkim trzeba zamówic projekt domu
    - A, racja, racja... bądź co bądź to ważna sprawa
    - Uff, mam nadzieję, że za parę dni będzie można go odebrac
    - Hmmm... a mówiłeś też coś o Urzędzie Miasta...
    - Oczywiście. Dzisiaj są do odbioru mapy zasadnicze działki. Od razu złożę wniosek o wypis i wyrys z planu zagospodarowania.
    ...
  3. Our House, czyli M31 Nasz Dom

    Witam serdecznie :)

    Był czas, że człowiek marzył o swoim kawałku podłogi. Kawalerka, mieszkanie, wręcz cokolwiek, co można by uznac za swoje lokum. Parę lat temu rozglądaliśmy się z narzeczoną (obecnie Szanowną Małżonką) za różnymi mieszkaniami, TBSy, przydział z miasta, wynajem, różne spółdzielnie. Chodziliśmy wtedy się i oglądało różne mieszkania, czasami naprawdę w okropnym stanie. Zastanawialiśmy się w tym czasie, czy kiedykolwiek uda nam się ...
  4. Our House, czyli M31 Nasz Dom


    - Chyba już czas...
    - Na co?
    - No jak to na co... na budowanie...
    - Wiem, wiem. W tym roku trzeba konkretnie już wystartowac.
    - Pewnie, że trzeba. Czas ucieka, a na działce chaszcze coraz większe. A co z dziennikiem budowy?
    - Myślisz, że warto założyc?
    - No pewnie. Goście będą mogli zaglądac, komentowac, ten i ów pomoże, doradzi...
    - No dobrze, dobrze, przekonałeś mnie. Tylko jak tu nazwac taki dziennik?
    - Hm... dobre
    ...
Strona 16 z 16