dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ushi

  1. Our House, czyli M31 Nasz Dom

    Ech, leci ten czas, leci... Dopiero co się rok zaczął, a już maj :o

    Póki co, dalej dziubiemy w środku, bawimy się sznurkami i wełną. Dostawione zostały też na poddaszu dodatkowe belki do zabudowania schodów na strych oraz wrzucone na górę płyty OSB w celu zabudowania podłogi.

    W trakcie ocieplania okazało się też, że jedna krokiew dość mocno popękała i trzeba będzie ją dodatkowo wzmocnić :evil: :evil: :evil: Dzwoniłem do ekipy co mi ...
  2. Our House, czyli M31 Nasz Dom

    W tym tygodniu... a nawet dzisiaj mam/mamy* szczery zamiar zabrać się za ocieplanie dachu. Dzisiaj również mamy umówione spotkanie z szefem ekipy od ocieplania budynku z zewnątrz. Zobaczymy co powie i za ile :o

    *niepotrzebne skreślić

    W zeszłą sobotę zrobiliśmy z żoną tournee za kafelkami do łazienek... i dalej nie wiemy, które wybrać. Skupialiśmy się tylko na łazience na dole i hm... będzie ciężko wybrać coś ładnego i nie zabijającego cenami.
  3. Our House, czyli M31 Nasz Dom

    Święta święta i po świętach :o

    Na budowie chwilowo spokój.

    Panowie od wylewek skończyli w piątek po południu i już w niedzielę spacerowaliśmy po nowych podłogach. Wreszcie nie widac kabli, rur i tego ogólnego rozgardiaszu.

    Teraz pora na kolejne prace, czyli ocieplanie dachu i zabudowa poddasza... a podłogi niech sobie spokojnie schną...
  4. Our House, czyli M31 Nasz Dom

    Hm...

    Miało byc dzisiaj, a będzie jutro - czyli co się odwlecze to nie uciecze.

    Mowa oczywiście o panach od wylewek którzy dzisiaj mieli przyjechac.

    Mówi się trudno. Za to zdążę jeszcze dzisiaj przyszykowac co dzisiaj na ich przyjazd. Facet obiecał że machnie mi całą chatę w jeden dzień... no zobaczymy 8)
  5. Our House, czyli M31 Nasz Dom

    ... no i dalszy ciąg fotorelacji :D

    Kolejne zdjęcia przedstawiają fragmenty prac instalatorskich, czyli po kolei: lampki do schodów, instalacja w pralni oraz szafka do podłogówki łazienkowej...



    Poniżej rysunki naścienne w sypialni wykonane przez Sąsiada - aż szkoda to później zatynkować :D Kolejna fotka poniżej to moje ...
Strona 3 z 16