dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

wiochman

  1. Wsi spokojna, wsi wesoła...Domek na górce

    Teren przygotowany, ekipa się też znalazła. Aleluja!
    5 w porywach 6 osób, sami starzy fachowcy. Robota pójdzie pewnie migiem ,jakieś 1/2 roku i będzie można wykańczać.
    Dobrze jest się urodzić takim szczęśliwcem jak ja...
    Wreszcie nadeszła chwila wylewania ław. Wolałem być przy wytyczaniu boć to nader ważny element budowy.Jak zacznie się krzywo to można krzywo skończyć.
    Wytyczyliśmy z ekipą ławy. Latałem po wykopie z metrówką i linkami.Wszystko ...
  2. Wsi spokojna, wsi wesoła...Domek na górce

    Szukając ekipy przystąpiłem do przygotowania placu budowy.

    Pan "Biedronka" wycina.

    Jak dobrze mieć sąsiada... jeszcze z takimi umiejętnościami i sprzęt na wiosce.

    Sam natomiast wraz z nieletnią córką wzniosłem pierwszą i jedyną widoczną z kosmosu budowlę na tej działce. Z myślą o moich ...
  3. Wsi spokojna, wsi wesoła...Domek na górce

    Hmmm...
    Siwych włosów mi przybyło.
    Ale nie żałuję .
    Jeszcze przed wyborem banku około roku zajęła nam decyzja ,jak nasz dom ma wyglądać. Zjeździliśmy szmat drogi od znajomych do znajomych , dopytując się wszystkich tych , którzy wybudowali się w ostatnim czasie. Jak im się mieszka i co by zmienili?
    Wymieszaliśmy to z osobistymi wyobrażeniami i po roku powstała konkretna koncepcja.
    Dom nie za wielki o wiejskim charakterze , funkcjonalny ...
  4. Wsi spokojna, wsi weso?a...Domek na górce

    O rany! To ja zacząłem kiedyś pisać dziennik! Nieźle...
    Właściwie to już tu mieszkam i może choć trochę zrelacjonuje to co działo się przez tych kilka ostatnich lat.
  5. Wsi spokojna, wsi weso?a...Domek na górce

    Parę lat temu... Może ze cztery , coś we mnie wyć zaczęło ,za uroczym miejscem jakimś na ziemi. Wyło zresztą zawsze ,ino wtedy jakby mocniej.
    Kierowany impulsem zacząłem przemierzać okolicę ,wraz z moją piękniejszą połową rozglądając się , czy aby czegoś takiego Stwórca dla nas nie przygotował. No i kochani znaleźliśmy piękne 2,5 ha 20 m nad pobliska wioską za pieniądze o których pisał nie będę ... (jak sobie pomyslę że przychodzili do mnie właściciela ...
Strona 5 z 5