dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ola i Krzysiek

  1. Rodo 5 - Oli i Krzy?ka

    Moi Kochani czas zmienić miejsce, przenoszę się do Galerii, o właśnie TUTAJ :)
  2. Rodo 5 - Oli i Krzyśka

    Kolejny dzień, z którego jestem zadowolona :) Oby tak dalej.
    Spotkaliśmy się ze stolarzem żeby zmierzył naszą kuchnię i wybraliśmy fronty i blaty. Pokazałam co bym jeszcze chciała z mebli, rozrysowal wszystko i teraz czekam na wycenę. A dokładnie ma zrobić szafki pod umywalki do łazienek, szafę suwaną i komody do naszej sypialni.

    Poza tym dokonaliśmy kolejnego zakupu. A mianowicie kupiliśmy wykładziny do naszej sypialni
    ...
  3. Rodo 5 - Oli i Krzyśka

    Chyba nie pokazywałam jeszcze drzwi wewnętrznych, które wybraliśmy?!
    Zdecydowaliśmy się na Pol-Skone Impuls w kolorze orzech.



    Byliśmy wczoraj w firmie Zielski gdzie sprzedają te drzwi i już miałam zamawiać i nie mogłam sobie poprzypominać wymiarów drzwi, bo guła sobie nie zapisałam :) Pojechalismy potem na budowę, a tu te wymiary siakieś takie nie bardzo równe. Więc najlepiej ...
  4. Rodo 5 - Oli i Krzyśka

    Pokażę parkiet, na który się zdecydowaliśmy.


    W sobotę zamówilismy płytki do garażu i kotłowni. Mają być w tym tygodniu. Kafelkarz teoretycznie ma wejść 26 maja, a kiedy wejdzie to się okaże :roll:

    W niedzielę oglądaliśmy wykładziny do dwóch sypialni. Do naszej będzie beż z dłuższym włosem i u Zuzi też z dłuższym włosem, ale w kolorze brudny róż. I chyba w tym tygodniu ...
  5. Rodo 5 - Oli i Krzy?ka

    Dzisiaj dokonaliśmy pierwszych zakupów. Normalnie się zmęczyłam podczas dokonywania wyborów. A przy ostatecznym rachunku trochę mi się słabiej zrobiło ;)

    Obkupiliśmy dwie łazienki. Tak jak było w planie zdecydowaliśmy się na Bambusa i Alabastrino :D Bambus jest dostępny od zaraz, ale na Alabastrino musimy poczekać do końca maja. Wtedy wszystko w komplecie dojedzie na naszą budowę. Ceny płytek były niewiele wyższe od tych które oglądałam w necie. No i transport ...
Strona 1 z 13