dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ola i Krzysiek

  1. Rodo 5 - Oli i Krzyśka

    Pragnę zakomunikować wszem i wobec, że dzisiaj tj. w czwartek 15 maja 2008 roku mieszkanie nasze zostało sprzedane. No i zaczęła sie walka z czasem. Jeszcze chwila i poczuję oddech nowego właściciela na swoich plecach :D Termin wyprowadzki 31 lipiec 2008r., a chałupa w stanie surowym zamkniętym i nie ruszona od nie wiem kiedy. No trza pogonić ekipę, nooo :D
  2. Rodo 5 - Oli i Krzy?ka

    Za chwilę i to bardzo krótką chwilę nadejdzie czas zakupów tego i owego ;) Czyli trzeba bliżej sprecyzować co chcemy:

    Na pewno chcemy do dolnej łazienki płytki Bambus z Paradyża w kolorach beż/ brąz


    i dekor


    A do górnej planujemy Alabstrino z Tubądzina
    ...
  3. Rodo 5 - Oli i Krzy?ka

    I żeby nie było, że w weekend majowy siedzieliśmy bezczynnie w domu :) W tym roku nawiedziliśmy naszą rodzinkę w Kołobrzegu, tutaj serdecznie pozdrowienia dla nich :)

    A oto namiastka fotek

    Zuzia i Maksiu, a Maksiu to synek mojej Kuzynki Ani


    Na martwym koniku sobie pojeździłam :D
    ...
  4. Rodo 5 - Oli i Krzy?ka

    W niedzielę zebraliśmy się na naszej działce i rozpoczęliśmy sezon grillowy :) Jedni jedli i pili,



    inni popisywali się sprawnością ruchową :D



    a jeszcze inni zajęli się budowaniem...z piachu :)



    Ogólnie rzecz biorąc ...
  5. Rodo 5 - Oli i Krzyśka

    Dzisiaj dzien dla nas specjalny, więc obchodzimy go przy kieliszku czegoś mocniejszego.

    Pijemy za to co za nami i za to co przed nami. A przed nami jeszcze długa droga :) Obchodzimy rocznicę ślubu nr 3 :)
Strona 2 z 13