dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Karsyk

  1. Dziennik Budowy ZACHAREGO

    Witam ponownie. Troche sie pozmienialo na budowie i ruszylem dalej. Strop żerański został położony w zeszłą środe tj. 21 marca, w miedzy czasie ekipa zaszalowała wiecniec i schody zrobila zbrojenie schodów, w czwartek przyjechało zbrojenie wieńca, kierownik wszystko odebrał i w piatek z rana przyjechaly gruszki i pompa i zalały strop schody wieniec oraz taras i wejscie. Jutro zrobie kilka zdjec i postaram sie wkleji. W poniedziałek dalej murują chlopaki ścianke kolankowa i kominy ...
  2. Dziennik Budowy ZACHAREGO

    Generalnie idze dobrze zamowilem drewno na wiezbe razem z impregnacja wyszlo 4700 netto no ale w zwiazku z natlokiem pracy bedzie dopiero na 2-3kwietnia wiec do swiat zdarza zrobic więżbe. Napotkałem natomiast niesłychany problem w zwiazku z tym brakujacym ytongiem to tylko 5 palet gr. 24cm a nigdzie w swoim miescie nie moge go dostac, jeszcze przyjdzie mi z chojnic (130km sciagac 5 palet bloczkow jesli rzecz jasna maja) Sprawa jest dosyc klopotliwa bo potrzebuje to na za tydzien w poniedziałek. ...
  3. Dziennik Budowy ZACHAREGO

    Oficjalnie mozna rzec ze czekamy na strop. Dzisiaj zamówilem go w pobliskiej fabryce. Bedzie strop zerański koszt 0 4200 netto plus transport i dzwig. No i wylewka, wieniec i schody, mam zamiar zmiescic sie w 12tys. z tym stropem i schodami rzecz jasna. Chlopaki zrobili dzisiaj ostatnie podciagi i zazbroil je kulturalnie zalewajac betonem. Brakuje mi troche ytonga troche znaczy duzo. Myslalem ze starczy 162m2 a tu sie okazuje ze razem to chyba 5 palet zabraklo ophs jak powiedziec to zonie - kotku ...
  4. Dziennik Budowy ZACHAREGO

  5. Dziennik Budowy ZACHAREGO

    Budowa idzie jak najlepej w zeszłym tyg. w poniedziałek zrobilem wylewke na stan zero chydraulik wczesniej poprowadził rury do kanalizy choc nie jestem do konca z nich szczesliwy bo sciany na zlew pomylil ale da sie z tym zyc. Od wtorku chlopaki grubo działaja i juz w poniedziałek bedzie wszystko gotoe zeby szalowac wiecniec i sciagac strop itp. Troche mi jedna sciane popsuli ale troche pokrzyczałem i juz reszte zrobili niezle. Kleje do ytonga to chyba jedza zreszta widac to po scianach bo ...
Strona 2 z 4