dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Karsyk

  1. Dziennik Budowy ZACHAREGO

    Witam ponownie. Oficjalnie dzisiaj prace ruszyly pełną parą no i odrazu wymurowali chlopaki wiecej niz 1/2 scian fundamentowych. Jutro skoncza sciany murowac i trzeba bedzie zabrac sie za polożenie kanalizy (moja działka) i zaizolowanie przeciw wilgociowe cian fundamentowych od wewnatrz mozniej zasypanie ich itp. No w miedzy czasie tez trzeba bedzie od zewnatrz przeciw wilgociowa zrobic i ocieplic styro itp. Waham sie narazie nad styro 8 a 10 roznica w cenie nieduza ale pytanie czy naprawde ...
  2. Dziennik Budowy ZACHAREGO

    Ostatnio na działce nic sie nie działo razem rozniosłem ok. 500 szt bloczków na fundamenty chlopaki sa szczęsliwi. Dzisiaj mieli zacząć murowac ale aura nie sprzyja, malo tego przyłącze wodne cos mi zamaraza od tego zimna i dzisiaj juz nie mogle wody odkrecic wiec czym predzej zakręciłem wode w drodze to jak rura mi pęknie szkody będa mniejsze bo mi wykopu z ława nie zaleje. Dodatkowo zaizolowałem jeszcze bardziej to co wystaje ponad grunt z przyłącza czyli ta rure i zawór. Mam ...
  3. Dziennik Budowy ZACHAREGO

    Zbyt wiele sie nie zmieniło przez te dwa dni, w sumie przenioslem i rozłożyłem ok 250szt bloczków m6 zeby murarzom było lżej a i działke szykuje zeby było gdzie ytonga składowac bo w piatek ma przyjechac dostwa jak juz wspominałem, dzisiaj oprócz noszenia bloczków wyrównałem troche działke zasypałem koleiny i zagrabiłem to i nawet wyglądało jak równy teren taki w miare uporządkowany. Jutro postaram sie zrobic jeszcze zdjecia i wkoncu cos tutaj pokazac. Pozatym moj majster ...
  4. Dziennik Budowy ZACHAREGO

    Odnośnie samej budowy to jak pisałem chciałem rozpocząć budowe w 2003 roku ale sie nie udało i oto w 2006r staje w obliczu wielkiej batali o nowe pozwolenie na budowe gdzie w rejonie gdzie sie buduje nie zaszła zadna nawet minimalna zmiana no ale mus to mus, jakos sie udało nawet musze przyznac ze urzednicy w słupsku okazali sie nie byc bez serca i jakos udało mi sie przebrnąć przez biurokracje choc fakt jest faktem ze gdyby w starostie byli świniami to ..a ja płyne , płyne... no ...
  5. Dziennik Budowy ZACHAREGO

    Witam!!!
    Na wstepie kilka słów o założeniach histori itp itd. pomysł wybudowania domu zrodził sie już kilka lat temu w czasie moich zagranicznych wojarzy po świecie za chlebem. Działke kupiłem pozwolenie dostałem i budowac mielismy sie w roku 2003. No pech chcial ze zamiast tego kupilismy mieszkanie a działeczka stała. Stała i sie doczekała. Sprzdalismy mieszkanie i z niewielka pomoca mam zamiar postawic za ta kase dom.
    1. Założenia
    Przy wybieraniu projektu ...
Strona 4 z 4