dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Asiek i Jacuś

  1. A właśnie, że zbudujemy nasz KRYSZTAŁ

    Zaniedbany dziennik, zaśnieżony podjad - oj nie odpuszcza ta zimowa deprecha, nie odpuszcza....

    Ale za to w domku ciepełko, ogień w kominku wesolutko strzela i za nic ma kiepskie nastroje :lol:

    Także urządzanie Kryształa zapadło w sen, a my chwilowo po prostu grzejemy się i czekamy na wiosnę.

    No może nie tak do końca. Ciągle myślę nad firankami przynajmniej do salonu i coraz bardziej skłaniam się do próby nauczenia się od AsiaMariusz ...
  2. A właśnie, że zbudujemy nasz KRYSZTAŁ

    O odśnieżaniu auta oraz próbach wyjechania na drogę nie będę pisać - szkoda zachodu - chyba każdy to przerobił.....


    Napiszę natomiast jedno przerażające, istotne zdanko:


    CO NA NASZYM PODDASZU ROBI ŚNIEG, SKĄD SIĘ WZIĄŁ PANIE DEKARZU???!!!!
  3. A właśnie, że zbudujemy nasz KRYSZTAŁ

    A ja mam już dywan w salonie :lol:

    i żyrandol ładniutki i lampę nad stołem


    i krzesełka z jadalni pojechały już do reklamacji :roll:
  4. A właśnie, że zbudujemy nasz KRYSZTAŁ

    Wrócmy jednak do tych wyczekanych, wymarzonych "Świąt na swoim".


    Drugi stół + krzesła + obrusy + szklanki - pożyczone, bo się Państwo jeszcze nie dorobiło;
    żyrandol roboczy, bo się Państwo nie wyrobiło z zakupem docelowego;
    i, jakby ktoś pytał, tego zegara na ścianie wcale tam nie ma (Państwo zapomniało zdjąć prowizorkę bardzo wygodną przy wszelkich pracach wykończeniowych) :wink:

    ...
  5. A właśnie, że zbudujemy nasz KRYSZTAŁ

    Jakie ostatnio zdanie najczęściej pojawia się na forum? "Święta, święta i po świętach" Wszystkim w duszy gra ono, więc nam również.

    Najważniejsze, że owe pierwsze Święta w nowym domu się udały i teraz jest gdzie biegać, żeby zrzucić nadprogramowe kilogramy (ciag dalszy wykończeniówki, odśnieżanie itp... :wink: )

    Obiecałam juz dawno zdjęcia ze środka Kryształu. Zatem, co mogę to niniejszym przedstawiam i głęboko wierzę, że ...
Strona 1 z 27