dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Sylwia z Poznania

  1. KORNELIA - dziennik budowy Sylwii i Rafała

    Wreszcie oficjalnie mam zakończoną budowę i mogę się meldować. Pozdrawiam wszystkich budujących. :D
  2. KORNELIA - dziennik budowy Sylwii i Rafała

    Zgodnie z obietnicą wklejam zdjęcia.







    Brakują nam jeszcze płytki przed wejściem i na tarasie, ale na razie stopujemy.
    Pozdrawiam wszystkich budujących i życzę dużo cierpliwości.
  3. KORNELIA - dziennik budowy Sylwii i Rafała

    Witam, prace w domu i wokól domu powoli dobiegają końca. Mam już otynkowany domek, posadzonych parę roślin w ogrodzie, dokończony płot i wiszą prawie wszystkie lampy. Cały czas czekamy na drzwi do góry. Jest lekki poślizg. Miały być na Komunię 4 maja, a dzisiaj mamy 19 i jeszcze ich nie ma. Może jutro uda mi się zrobić zdjęcia elewacji to wkleję kilka. Pozdrawiam
  4. KORNELIA - dziennik budowy Sylwii i Rafała

    Prawie skończyliśmy górną łazienkę. Brakuje jeszcze drzwi, lustro nie jest zawieszone. Jeszcze zastanawiam się nad jakimiś meblem. Mimo to chętnie z niej korzystamy a dzieci są zachwycone.





  5. KORNELIA - dziennik budowy Sylwii i Rafała

    Dla Magdymax

    Mam urządzoną łazienkę inaczej niż w projekcie. Nie mam np narożnej wanny, wszystko poprzestawiane. Zostawiłam skośną ścianę, która mi się bardzo podoba. W znacznej części wykonana z luksferów. Mam wanę i kabinę. Pomiędzy nimi wymurowana jest ścianka obłożona płytkami (ale nie do samego sufitu). Okno bez zmian. Zdjęcia poniżej.



Strona 1 z 9