dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

maliniaczek

  1. Dziennik Budowy Mliniaczkow

    Ciąg dalszy opery mydlanej: :oops:

    A więc po zalaniu stropu pojechalam na tydzin na mazury do moich rodziców, odpocząć od budowy i odstresowac się, a było czym bo na budowie bylam każdego dnia jak byli tam murarze i jak WIELI BRAT -( a raczej siostra) bacznie obserwowalam ich przy pracy- pewnie mieli mnie juz dość, że ciągle tam przesiadywałam i krążyłam w koło domu 100 razy dziennie wyszukując błędów, mimo że tak robilam i tak pozostaly po nich pomylki , ...
  2. Dziennik Budowy Mliniaczkow

    :o WOW :o -długa, długa przerwa w pisaniu, aż 4 miesiące zajeło mi sie zebrać do pisania,
    a dom juz pod dachem. :wink:

    Postaram się opisac zgodnie z tym co się działo 4 miesiące temu,
    Więc tak jak w poprzednim poście pisalam mieli nam zalewac strop,
    Oczywiście strop zalali, pustaków stropowych nie zabrakło a jeszcze zostało 14sztuk.
    Jedyny problem jaki sie pojawił to mianowicie beton, a chodziło dokładnie o taką sytuacje, że zamówiłam ...
  3. Dziennik Budowy Mliniaczkow

    Witam Ponownie

    Pierwsza mała wpadka moich murarzy, a mianowicie zapomnieli przesunąć scinę z kuchni tak aby była na rowni ze ścianą korytarza, co miało trochę powiększyć kuchnie. Na chwilę obecną ciężko jest już tę ścianę przesunąć , po pierweze bo jest zakotwiona, po drugie , bo juz łuk został wymurowany, po trzecie na piątek zamówiony jest beton do zalania stropu i jak zajmą się przestawianiam ściany to mogą nie wyrobic sie z układanie stropu.
    ...
  4. Dziennik Budowy Mliniaczkow

    Czas wkońcu uzupełnić dziennik.

    Do zalania chudziaka wszystko poszło zgodnie z planem. Po zalaniu chudziaka był w sumie tydzień przerwy, ale w końcu nasza ekipa pojawiła się na budowie i w sobotę (04.08.07) zaczeli murować pierwsze ściany nośne domku.
    Nie wiem czy wasze ekipy też tak mają ale nasza to muruje 3 czy 4 domy jednocześnie, i najgorzej jest ich ściągnąć na budowe, ale za to jak już sie pojawią to uwijają sie jak mróweczki. Tak czy siak to ...
  5. Dziennik Budowy Mliniaczkow

    Witam ponownie wszystkich tych, którrzy jeszcze nie sa znudzeni moim pisaniem.
    Nadal jeszcze bedę pisała wstecz, ale to juz chyba ostatni raz.
    Więc co zostalo zrobione:
    - studnia wywiercona
    - dom wyznaczony
    - wiekszosc materiałów kupione
    -działka wkońcu ogrodzona

    W sobote 07.07.07 - magiczna data, niestety nie mogłam wziąść ślubu , bo juz jestem mężatką, a ponoć to była świetna data, żeby wstąpić w nową drogę życia. ...
Strona 2 z 4