dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

maliniaczek

  1. Dziennik Budowy Mliniaczkow

    Ale dawno mnie nie było , a prace na budowie już ruszyły.
    Na chwile obecną mamy zalane ławy, więc do tego momętu bedę pisała wstecz.
    sobota 23.06.07

    Zdjęcie humusu, czas pracy pana koparkowego- 2 godziny, koszt: jak się nie mylę to chyba obecnie najnizsza krajowa, mam oczywiście na myśli stawkę miesiędzna a nie godzinną, z tym ,że koparkowy zarobil to w ciągu dwóch godzin, - i kto teraz powie ,że w naszym kraju zyje sie zle?

    poniedzialek ...
  2. Dziennik Budowy Mliniaczkow

    Co za wstyd.... :oops: :oops: :oops:
    Zapomniłam napisać o bardzo ważnym wydarzeniu :lol: :lol: :lol: a mianowicie prawie tydzien temu dostaliśmy pozwolenie na budowe 19 marca juz sie uprawomocni. :lol: :lol: :lol:
    Nie wiem czy mam sie śmiać czy płakać, bo jak patrze :o :o :o na wzrastajace ceny materiałow, to nie wiem czy dożyje jeszcze tego dnia kiedy wbijemy pierwszą łopate, bo może padne na zawał jak któregoś ranka włącze komputer i przeczytam znowu ...
  3. Dziennik Budowy Mliniaczkow

    Dzisiaj dostałam super maila od mojego sąsiada zza miedzy, :D :D :D :D
    a mianowicie napisał, że tez planuja budowe w tym roku, więc będziemy razem budować, a co za tym idze, wspolne ogrodzenie z jednej strony, razem podciągamy media itd.
    Co dwie budowy to nie jedna, :wink: :wink: :wink:
    Dla mnie to naprawde super wiadomość, bo ten mój sąsiad jest tam na miejscu a ja za granicą i jak zostawie na zime stan surowy otwarty, to on tam będzie zaglądał ...
  4. Dziennik Budowy Mliniaczkow

    Hura hura :D :D :D :D
    Dzięki forumowej Mago mamy kierownika budowy, teraz tylko czekamy aż dojdzie list z naszym podpisem na umowie z elektrownią do naszego architekta, i ten wtedy złoży wniosek o pozwolenia na budowe, więc zostaje tylko czekac :wink: :wink: :wink:
    Jeszcze raz wielkie dzieki Mago :wink: :wink: :wink:
  5. Dziennik Budowy Mliniaczkow

    No to teraz opisze jak to wszystko było...
    Za działką rozglądaliśmy sie od dłuższego czasu, no i nastał taki dzień, gdzie gmina Seroc oglosiła przetarg na bardzo fajne dziłleczki, więc oboje z mężem spakowaliśmy walizki i do Polski na przetarg, a tam tłok, ze szok, no ale udało sie kupić :D :D :D
    Nie myśleliśmy na początku o budowie, bo jak tu budować z zagranicy,no ale jak już ta działka jest to szkoda żeby stała pusta, wiec 2 miesiące po zakupie działki ...
Strona 3 z 4