dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

RYDZU

  1. "Z motyk? na s?o?ce" - czyli koszyczek Rydzów

    Nastał czas porządków w mrocznej części działki zwanej Mordorem :wink: Po niewielkich przebojach udało nam się w końcu dokończyć ogrodzenie działki i teraz sierściuchy osiedlowe mają zmniejszone pole do popisu. Skoro już ogrodzenie stanęło nadszedł czas by usunąć najgorszy i najbardziej szpetny "niby garaż" (a właściwie nadbudowa ze starego samochodu ciężarowego). W okresie budowy służyło to "coś" za garaż dla przyczepki i składzik niektórych mniej ...
  2. "Z motyk? na s?o?ce" - czyli koszyczek Rydzów

    Sezon prac ogrodowo - dookoładomowych można uznać za otwarty. Wczoraj Patrycje spędziła sporo czasu na porządkowaniu ogrodu, ja porządkowałem dechy pobudowlane za domem. Sporo ich jeszcze zostało - i dobrze, bo przydadzą się do szalowania fundamentów pod garaże. Wypaliłem sporo gałęzi i drobnych odpadów drewna zalegających tu i ówdzie :D Rozpocząłem procedurę zwożenia w jedno miejsce gruzu panoszącego się w różnych zakątkach działki. Z pracy udało mi się załatwić ...
  3. "Z motyką na słońce" - czyli koszyczek Rydzów

    Dzisiaj Patrycja się przekonała, że odkurzacz centralny to wcale nie takie skomplikowane urządzenie :wink: Konkretnie rura ssąca z wbudowanym wyłącznikiem. Tą właśnie rurę udało się jej najpierw skutecznie zablokować wciągając do wewnątrz...... zapalniczkę :o . A potem wszystko dziewczyna dzielnie rozebrała na śrubki, wyłuszczyła zapalniczkę i całość ponownie poskładała. Zamierzony efekt osiągnęła podwójny:
    1) - odzyskała zapalniczkę :wink:
    2) - ...
  4. "Z motyką na słońce" - czyli koszyczek Rydzów

    Dzisiejszy dzień pod hasłem "SUKCES" :D
    Po dość długich bojach udało mi się metodami łagodnej perswazji wymóc na budowlańcu podpisanie ugody. Do sprawy zabrałem się dość skrupulatnie - facet w ciągu tygodnia miał zajęte konta firmowe, wpis na hipotekę mieszkania i zajęcia aut :evil: hihihi. Do tego - gdy tylko pojawiał się u komornika - wybierał taki dzień, że musiał się na mnie tam natknąć :wink: . Chyba trochę poczuł się osaczony :wink: bo zaczął ...
  5. "Z motyką na słońce" - czyli koszyczek Rydzów

    Barierka w części została "popełniona" :D Brakuje jeszcze pochwytu na całej długości. No i dojrzewamy do następnego kawałka - bo jak widać na zdjęciach poniżej - nowa barierka gryzie się mocno z resztą okalająca otwór klatki schodowej. Dopiero jak zrobimy następne kawałki całość pojedzie do lakierowania.
    A tak to wyszło:


    ...
Strona 1 z 42