dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

RYDZU

  1. "Z motyką na słońce" - czyli koszyczek Rydzów

    Przed nami długi weekend. Chciało by się powiedzieć że wypoczniemy :wink: - ale gdzie tam! Roboty cały czas sporo. Mam nadzieję, że uda mi się skończyć zabawę z kaflami na dole bo od środy wejdzie ekipa do sufitów podwieszanych do wiatrołapu i korytarza na parterze. Potem malowanie całości i będzie można powiedzieć że część mieszkalna skończona. Planowany termin tego zakończenia to jakieś 3 tygodnie - ciekawe czy tak jak pozostałe się "obsunie" ? :wink: A dzisiaj ...
  2. "Z motyką na słońce" - czyli koszyczek Rydzów

    Kurczę - naprawdę nie mam kiedy pisać....a z drugiej strony nie ma o czym :wink:

    W sobotę dotarł pan od ogródka i dokończył nasz krąg ogniskowy - brakowało nam kilku dużych kamieni. Kamienie ułożone, ogródek rozliczony. Trawa rośnie - pogoda w końcu taka, że tylko podlewamy i patrzymy jak rośnie. A rośnie w oczach :) - na początku wyglądał jak klepisko, a w tej chwili już z daleka sprawia wrażenie zielonego. Na wiosnę jak się pozbiera to dopiero będzie ...
  3. "Z motyką na słońce" - czyli koszyczek Rydzów

    4 tygodnie mieszkania za nami i powiedziałem DOŚĆ!
    Polazłem na dół do składnicy kartonów i masy innych rzeczy i przytargałem na górę elementy naszego łoża. Poskręcałem je razem z pomocą Igusi i od wczoraj śpimy już nie na materacu a w ŁÓŻKU :) Cały czas walczę z kaflami na parterze - postanowiłem samodzielnie wykończyć wiatrołap i klatkę schodową. Na razie idzie mi całkiem nieźle - tyle tylko, że wolno. Ale wczoraj popołudniu zrobiłem najtrudniejsze elementy ...
  4. "Z motyką na słońce" - czyli koszyczek Rydzów

    Tynkarze przenieśli rusztowanie dalej więc mogę się pochwalić kawałkiem gotowego wyglądu zewnętrznego naszego domku.
    Robota ekipie idzie wolniej niż zakładali, ale też pracują od 7-15 i fajrant. Dziwni jacyś. :o Robią dość dokładnie, ale należałoby stać nad nimi i pilnować każdego ruchu - bo zdarzają się im "obsuwy" - na szczęście nie na tynkach, ale na robotach pobocznych. A to krzywo coś podmurują, a to zabrudzą... ehhhhh.... szkoda gadać fachowcy. ...
  5. "Z motyką na słońce" - czyli koszyczek Rydzów

    Kolejna aktualizacja "fotograficzna"

    Na początek sesja z naszego ogródka:

    Ogródek w budowie



    Ogródek w budowie z innej perspektywy



    Krąg na ognisko



    Kącik zabaw dla naszej córci

    ...
Strona 11 z 42