dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

YreQ

  1. Dziennik budowy - i trochę retrospekcji

    Co dalej ? Dalej będziemy się wykańczać :lol:

    Skończyłam gruntować ściany w kuchni w ... DOMU :D ... a w mieszkaniu spakowałam naczynia, bo ...meble się rozkręcały 8) Efekt na ścianach - zabójczy :wink:

    KANALIZA - w czwartek przyjechał Pan J do kopania pod przyłącze - skończyli też w czwartek ale gość z zgk nie przyjechał zajrzeć w dziurę przed zasypaniem :-? Miał być nazajutrz rano. Pan koparkowy od 8 do 15 czekał na gościa z zgk, który ...
  2. Dziennik budowy - i trochę retrospekcji

    Zaległe drzwi:


    Pojechałam wczoraj po alpinę - była, ale z datą marzec i sierpień 2006 - to jakby dawno prawda ? Wziąwszy pod uwagę , że przydatności ma 24 miesiące 8) No ale jak to miła pani ze stoiska "farbiarskiego " ujęła : "mój kierownik powiedział, że to nie spożywka i NIC ze ścianą nie powinno się stać " Spytałam czy da mi to na piśmie ? 8) Namachałam się ...
  3. Dziennik budowy - i trochę retrospekcji

    Dostałam maila ...... 8) jakże prawdziwego :D

    "
    Pewnego dnia, na placu targowym, pośród tłumu ludzi siedział niewidomy z
    kapeluszem na datki i kartonikiem z napisem: "Jestem ślepy, proszę o
    pomoc"
    Pewien mężczyzna, który przechodził obok niego, zauważył, że jego kapelusz
    jest prawie pusty, zaledwie parę groszy... Wrzucił mu parę monet, po czym
    bez pytania niewidomego o zgodę wziął jego kartonik, odwrócił
    ...
  4. Dziennik budowy - i troch? retrospekcji

    Skończyłam strukturę w kuchni, która miała być w zasadzie położona jak drzwi będą .... jak zielone meble będą .... ale co tam - zarzuciłam ją wcześniej żeby "jako tako " wyglądało :roll: przy braku powyższych elementów :lol:

    W zbliżeniu wygląda tak - trzeba ją tylko gruntem bądź alpiną pociągnąć :wink:


    I widoczek z oddali:
    ...
  5. Dziennik budowy - i troch? retrospekcji

    Dzisiejszy dzień jest BARDZO WAŻNY :D

    Z wielu powodów - najważniejszy, religijny; pozostałe powody to powody bytowe :D

    Koloruję sobie strukturkę w kuchni ( fajnie wyszła :oops: ), spoglądam przez okno a tam kopara, 3 auta, geodeci się rozkładają ( i nie jesteśmy nimi my :lol: :wink: ) - PRZYJECHALI :o CUD :o W TAKI DZIŃ JAK DZIŚ CUD PODWÓJNY :o - ZACZĘLI MIMO DESZCZU KŁAŚĆ KANALIZĘ :D

    JUPIIIIIIIII :lol: :lol: :lol: no i Najwyższemu niech będą ...
Strona 1 z 42