dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

YreQ

  1. Dziennik budowy - i trochę retrospekcji

    Jeszcze na dobre - no poza koszeniem trawy - nie zabraliśmy się za nasz "ogród" a już umierają mi drzewka - cały region dopadła osuwka sosny- igły żółkną i opadają w zastraszającym tempie.
    Niestety opryski ponoć trzeba było wykonywać od kwietnia do końca września. Co teraz z moim laskiem ? :cry:
  2. Dziennik budowy - i trochę retrospekcji

    SZUKAM:
    1. halogenów do podświetlenia schodów na 220v - ładnych i tanich - jak nie znajdę trzeba będzie gdzieś transformator wsadzić :x
    2.ładnych lamp i kinkietów
    3....szczęścia
    CZEKAM:
    ...aż coś mnie oświeci :lol: :wink:
  3. Dziennik budowy - i trochę retrospekcji

    Jak wieść gminna niesie, mieszkać będę w lesie;
    ale zanim się to stanie, przedstawiam swoje dokonanie :lol: :

    - dokonałam zakupu takiej oto lampy do wiatrołapu:


    - dokonałam wyboru i zakupu półki i stoliczka do wc - stolarz przywiózł, umywalka i kran czekają na mądrego , który by to podłączył - bałagan czeka na uprzątnięcie:
    ...
  4. Dziennik budowy - i trochę retrospekcji

    No może życie jak w Madrycie to nie jest - ale jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma. :lol: Zatem lubię ten swój dom pomalutku się przeobrażający w cywilizacyjną rodzinną kolebkę - bo:
    - i listonoszka do mnie zawitała :D w tygodniu z poleconym z banku - już mnie znaleźli ze swoją ofertą 8) - dziwne uczucie odebrać pocztę adresowaną do Pani Domu w jej nowym domu .... rękami w megaronie ufajdanymi :lol:
    - i od dzisiaj telewizor odbiera 3 podstawowe ...
  5. Dziennik budowy - i trochę retrospekcji

    6 października 2008 roku - podłączono nam gaz - czyli etap drugi w drodze do ciepełka i cywilizacji zakończony sukcesem i powieszeniem licznika. :D :D :D

    8) Ciekawe czy też tak będę się cieszyła na koniec okresu rozliczeniowego - czyt. jak przyjdzie faktura za ową cywilizację :lol:

    Poza tym skończyłam swoją trawertynopodobną strukturę na kuchennych ścianach - teraz schnie a przed nią kolejne dni z gruntowaniem , malowaniem, przecieraniem - ...
Strona 2 z 42