dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Depi

  1. Harce na górce, czyli jak Ofca ze Smokiem chatkę budowali

    To może jeszcze wrzucę łazienkę. Jak większość rzeczy w tym domu - design by Depi(c) ;)






    Jeszcze tego i owego brakuje, ale powoli... :)
  2. Harce na górce, czyli jak Ofca ze Smokiem chatkę budowali

    Od wczoraj wypaliłem z pół paczki i wypiłem 4 kawy, więc mogę wrócić do pisania.

    W odpowiedzi na stanowcze rządania wysunięte przez Czytelników przesuwam wajhę w moim DeLoreanie i przenosimy się Back to the Future, aby zerknąć, jak to pobojowisko uwiecznione powyżej wygląda ponad rok później, czyli w marcu 2009:



    To od przoda, a od zakrystii:
    ...
  3. Harce na górce, czyli jak Ofca ze Smokiem chatkę budowali

    Przeczytawszy dzisiejszy urobek muszę złożyć samokrytykę połączoną z żałosną próbą samousprawiedliwienia. Wszystko to brzmi sucho i beznamiętnie. Nie wiem czemu, teraz mam wrażenie, że to w sumie było prawie że idyllicznie. Ogólnie zaczynam chyba, po prawie 1,5 roku samej budowy, a licząc cały proces od sprzedaży mieszkania już niebawem będą 3 lata, na wiele spraw obojętnieć. Nie mamy juz wyznaczonego terminu przeprowadzki (bo miały być juz jedne święta, potem drugie ...
  4. Harce na górce, czyli jak Ofca ze Smokiem chatkę budowali

    Jak już się zrobiła kanaliza, przepusty i piach zagęścił, to przyjechał chudziak i się wylał:



    Niby Ynżynier biegał z niwelatorem, nabijał kołki i sprawdzał poziomy, ale i tak trochę w rogu uciekło. Choć, aby być sprawiedliwym, musze przyznać, że w porównaniu do innych to wyszło całkiem całkiem.
  5. Harce na górce, czyli jak Ofca ze Smokiem chatkę budowali

    Jakem już wspomniał udało mi się zrobić temi łoto rencami kanalizę. Oto fotografia mego wielkopomnego dzieła:



    Odkąd uruchomione zostało szambo mogę z dumą powiedzieć:

    TO DZIAŁA!

    :)

    Te postacie, które się przewijają na zdjęciach, to moja pierwsza ekipa. Całkiem sympatyczni, nawet dobrze murowali. Szczególnie Pan Adam w czerwonej ...
Strona 2 z 9