dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

monika.KIELCE

  1. Alter Ego zuzków

    czekam i czekam aż zdjęcia się wyślą na serwerek więc w międzyczasie coś skrobnę. Dach stoi, nawet mi się gąsiory podobają, a zwykle wszędzie wytykam jakie one brzydkie.
    Dobrze, że uważnie oglądałam co dekarze robią, bo jeden narożnik domu to sp...artaczyli. W ogóle to nie dali dachówek brzegowych, tylko polecieli obróbkami. Generalnie wyszło im to całkiem ładnie, za wyjątkiem tego jednego narożnika i to jeszcze najbardziej frontowego. Każdy kto przychodzi widzi ...
  2. Alter Ego zuzków

    No i trochę mi się dziennik zaniedbał. A tymczasem dekarze skaczą po dachu aż miło. Dziś mają zakończyć. I dobrze, niech teraz wszystko ładnie podeschnie, bo już niedługo okna.

    Byli już w zeszłym tygodniu panowie z vetrex na pomiarach ale potem okazało się, że sprzedawca w ofercie policzył złe okucia i cena poszła o prawie 2 tys. w górę - podobno alphaline robią tylko z ukrytymi zawiasami. Dziś zatem przyjadą mierzyć panowie z oknoplastu. Mam nadzieję, ...
  3. Alter Ego zuzków

  4. Alter Ego zuzków

    Za to kupiłam blachę na obróbki, małżonek był ze mnie dumny bo poszłam sama (pomocy małej Żabki nie liczę) i jeszcze stargowałam cenę. Co prawda najpierw obejżeliśmy co jest, wybraliśmy sklep, zostało do wyboru 2 kolory. Typowy facet powiedziałby szary i szary.
    Kobieta i artysta - grafit z fakturą, z lekkim akcentem srebra oraz szary, wpadający w kolor łupka.
    Dla mojego męża były to RAL 7015 i RAL7024 pladur.
    No comments.
  5. Alter Ego zuzków

    Aż z tej złości zapomniałam po co tu wlazłam - pochwalić się drzwiami wejściowymi sztuk dwie. Jedne od frontu, drugie do kotłowni. Fajnie to wygląda bez okien.

    Cena - ok 10pln (za zawiasy)
    Kolor - prawie biały
    Producent - PRL
    Firma - Teściu Z.o.o.

    Cykne fotki to wstawie :)
Strona 9 z 19