dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

aka z Ina

  1. Dziennik budowy akowego gniazdka-już mieszkamy!!!!

  2. Dziennik budowy akowego gniazdka-już mieszkamy!!!!

    duże zaległości......

    zdjątka dawno, przed deszczami robione, teraz dużo, wiecej porosło...no, ale chociaż tyle-na pamiątkę

    na początek tulipanowo


    ...
  3. Dziennik budowy akowego gniazdka-już mieszkamy!!!!

    Tak pragnę i u mnie było....
    Cytat Napisał tola Zobacz post
    dobra, będę wklejać po jednym zdjęciu z opisem i od razu wysyłać.
    Powieść będzie w odcinkach.

    Tu widać rabatę, na której nie ma kory, jest zwykła ziemia i byliny.
    Od trawnika do szpaleru żurawek jest dość duży odstęp, bo posadzę tam wężyk jednorocznych begonii drobnokwiatowych.
    Jak widać obrzeże jest przycięte, a rowek prawie niewidoczny, rabata tylko lekko uniesiona w stosunku do tego odstępu od trawnika
    ...
  4. Dziennik budowy akowego gniazdka-już mieszkamy!!!!

    mama taki sam, więc sobie zapisuję

    Cytat Napisał betib Zobacz post
    taboret
    - on jest z buku - to robi roznice to rozne gatunki drewna wybarwiaja sie inazej, buk jest twardy wiec malo bejcy pije czyli gorzej sie zabarwia
    kolor zrobilam tak jak zawsze......bejca starwax kolor sredni dab do tego lakier no ale niestety ja mam lakier przemyslowy, nakladany w prawdziwej lakierni pistolatem a co mozna dac w zamian to nie mam pojecia to w lakierach nie siedze ;/
    ...
  5. Dziennik budowy akowego gniazdka-już mieszkamy!!!!

    mIGDAŁKI:

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    Migdałków nie trzeba pryskać jak są zdrowe :) W każdym razie po przekwitnięciu migdałki się tnie krótko, na 10-15 cm od miejsca szczepienia.
    Ten Topsin jest na monilozę - chorobę migdałków i wiśni. Stosuje się go zaraz jak zaczną pękać pąki, przed kwitnieniem.
Strona 4 z 34