dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

karolinka 1125

  1. nasz domek "z wyboru"

    Z tymi zdjęciami to chyba mimo wszystko poczekam na Pawła.
    Z budową bez zmian. Wczoraj udało się wreszcie nam złożyć wniosek do starostwa o przepisanie dokumentów z firmy,która nam sprzedała działkę, na nas. Teraz troche poczekamy.

    A czas mija............ chyba nie zaczniemy w maju. Czekamy także na wycenę dachu i decyzję o przyznaniu kredytu. Mój optymizm co do terminu ukończenia domu, troszkę sie skurczył. Taka piękna pogoda, a my nic tylko czekamy i ...
  2. nasz domek "z wyboru"

    No i cos ruszyło. W sobotę 24.III.2007r. pan geodeta wytyczył nasz przyszły dom i garaż :D
    Domek faktycznie wydaje się maleńki, ale pocieszam się, że to złudzenie.
    Wsadziliśmy kilka świerków, sosenek, brzózek i mam nadzieję, że mój prywatny lasek będzie szybko rósł.
    Najbardziej przeraziło nas "jeziorko", które powstało na drodze dojazdowej. Musieliśmy zostawic samochód (pan geodeta także) i dojść kilkadziesiąt metrów na naszą dzialkę. ...
  3. nasz domek "z wyboru"

  4. nasz domek "z wyboru"

    Nikt nie chce sie zlitować i skomentować mojego dziennika, widocznie nic ciekawego się w nim nie dzieje, ale pisać bedę dalej dla potomnych. :wink:

    Przed chwilą odbyliśmy rozmowę z kierownikiem budowy. Najpierw szukaliśmy kogoś z Poznania,ale poznańskim kierownikom bylo do nas za daleko. Polecono nam pana Marysia. Pan Maryś zrobił na nas dobre wrażenie. Poza tym jest miejscowy i orientuje się bardzo dobrze w terenie. Rozjaśnił nam pewne niewiadome.
    Mam nadzieję, ...
  5. nasz domek "z wyboru"

    Dostaliśmy pozwolenie na budowę!!!!!!!!!
    Teraz tylko kredyt i możemy budowąć.
    Wczoraj postanowiliśmy, że będzimy budować ściany jednowarstwowe,strasznie nie lubię styropianu. Trochę się boimy bo to jednak rzadziej stosowana metoda.

    Mam nadzieję, że zaczniemy w maju. :D
Strona 1 z 2