dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

aga&piotr

  1. APSowa budowa Agi i Piotra

    No i doczekałam sie, MAMY WYLEWKI !! huura :lol:
    Zrobione w ciągu jednego dnia :o nie wiedziałam że tak szybko sie je robi ;)
    W każdym razie wyglądają bardzo ładnie, wreszcie nie widać rurek i można normalnie chodzić a nie skikać jak zając :D
    Byliśmy je dziś podlać, tylko jak zwykle z tego wszystkiego zapomnieliśmy aparatu :oops: no nic, sobota zapowiada sie pracowicie, zaczynamy porządki ziemne, więc popstrykam troche fotek i wkleje :D
    ...
  2. APSowa budowa Agi i Piotra

    No tak... nie mam dobrych wieści :( nie będzie wylewek przed długim weekendem.... :cry:
    Mało tego mieliśmy małą awarie, a w zasadzie to kilka :o
    Najpierw elektryk... miał zakończyć ostatecznie swoją prace, wszystko posprawdzać itp..okazało się że gdzieś jest zwarcie :roll:
    kiedy zaczeły sie poszukiwania i dociekania elektryk uszkodził wypociny hydraulika, kiedy przybył hydraulik żeby usunąć usterke elektryk odkrył gdzie jest zwarcie, hydraulik uszkodził ...
  3. APSowa budowa Agi i Piotra

    Kochani w dniu dzisiejszym, 26.04.2008r mija rok od rozpoczęcia pierwszych prac związanych z budową :D
    Po wielu przemyśleniach i namowach ;) postanowiłam założyć własny dziennik.

    INWESTORZY: Aga i Piotr
    LOKALIZACJA: Młochów k/Nadarzyna


    Od czego zacząć..hmm
    A więc od początku..który nie był łatwy..

    WSTĘP
    Pierwsze plany związane z wiciem własnego gniazdka krążyły wokół zakupu mieszkania. Obecnie mieszkamy w wynajętej ...
Strona 3 z 3