dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Lucyna1

  1. mieszkamy juz 2,5 roku

  2. Jaśmin inve-story

    Właśnie mamy drugą rocznicę odkąd mieszkamy w swoim domu :D
  3. Jaśmin inve-story

    Co prawda jest juz po świętach ale chciałabym pokazać chociaż w małej części nasz dom w odświętnej szacie :D
    Generalnie w tym roku postawiłam na czerwień. Zdecydowana większośc ozdób była w tym kolorze. Wreszcie udało mi sie ten dom "udomowić".
    Ubiegłoroczne święta nie były tak ciepłe jak te. Jednak rok który upłynął mocno zmienił charakter naszego domu :-)
    ...
  4. Jaśmin inve-story

    Z kuchnią wiele nie poszaleję. Meble są szyte na miarę, wiec jedynie co mogę zrobić, to wprowadzić do wnętrza trochę wiejskich akcentów :-)
    Pierwszym przedmiotem w tym klimacie była ławeczka która zastąpiła 2 metalowe krzesła.



    ...
  5. Jaśmin inve-story

    Dzisiaj przedstawię wam przedpokój/ holl :) .Jak zwał tak zwał -wiadomo o co chodzi :)

    Pierwszym mebelkiem był zakup garderoby z końca XIX wieku. Była w kiepskiej kondycji, ale ja oczami wyobraźni widziałam ją już odnowioną. Jak zobaczył ją mój mąż to stwierdził ze to chyba mebel do garażu-no trochę mnie wtedy zdenerwował :-)) Tacy sa panowie -zero wyobraźni :-).
    Postanowiłam ją wykończyć materiałem w kolorze brudnego błękitu. Mam dywanik z IKEA ...
Strona 1 z 18